Dania z jajkiem firmy DEGA

dania z jajkiemDania z jajkiem goszczą często na naszych stołach. Firma DEGA proponuje dwa nowe produkty. Sałatkę jarzynową z jajkiem i pastę jajeczną. To tzw. klasyki których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.

Do świąt Wielkanocy zostało jeszcze trochę czasu, jednak powoli możemy myśleć o potrawach, którymi zachwycimy naszych gości. Każdy region Polski ma swoje zwyczaje i serwuje różnorodne dania. Jedno jest pewne – u większości królują… JAJKA.

Dania z jajkiem – sałatka jarzynowa z jajkiem

DEGA proponuje SAŁATKĘ JARZYNOWĄ Z JAJKIEM, która swoim smakiem, dorównuje domowej. Bogata w warzywa: ziemniaki, marchewkę, pietruszkę oraz jajka i aromatyczny majonez, zaoszczędzi nam czasu i będzie idealnie prezentować się na świątecznym stole. Wystarczy wyłożyć ją na talerz, miseczkę i przyozdobić według uznania. Cena: 1,99zł (500g)

Dania z jajkiem – pasta jajeczna

PASTA JAJECZNA ZE SZCZYPIORKIEM DEGA to aromatyczna pasta kanapkowa jajeczna z dodatkiem szczypiorku, korzenia chrzanu, i odpowiednio dobranych przypraw. Pasta jajeczna idealnie sprawdzi się jako gotowy farsz do przygotowania faszerowanych jajek. Dzięki wykorzystaniu gotowej pasty zaoszczędzimy czas a świąteczna potrawa otrzymane nowe smaczne oblicze. Cena: 5,99 zł (80g)

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany