Czyścik do grilla i rusztu marki Gosia

czyścik do grilla

Przypalony tłuszcz, zwęglone resztki jedzenia i przyprawy na ruszcie. Tak mniej więcej wygląda każdy brudny grill. Jeśli mimo wszelkich starań, litrów wylanego płynu do naczyń i drucianych szczotek, ruszt nadal jest brudny to warto wypróbować specjalny czyścik marki Gosia. Czyścik ściera brud niczym gumka ołówek!

Czyścik do grilla i rusztu marki Gosia ma specjalną strukturę, która dopasowuje się do metalowych prętów dzięki czemu czyści je nie tylko z wierzchu, ale i od wewnętrznej strony. To zdecydowanie najszybszy i najprostszy sposób na czysty grill, a to wszystko bez użycia detergentów!

Czyścik do grilla i rusztu marki Gosia skutecznie usuwa przypalony tłuszcz.  Dopasowuje się do powierzchni metalowych prętów, czyści nawet trudno dostępne zakamarki. Specjalny materiał zużywa się w trakcie pracy, a dzięki porowatej struturze jest niezwykle skuteczny. Nie rysuje i nie niszczy czyszczonych powierzchni. Usuwa spaleniznę i trudny do usunięcia tłuszcz bez użycia detergentów – wystarczy woda. To produkt wielokrotnego użytku, doskonały również do czyszczena piekarników.

Cena: 5,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany