Curaprox: nowoczesne pasty do zębów Enzycal

pasta-do-zebow

Białe i zadbane zęby to prawdziwa wizytówka każdego. Osobom chcącym kompleksowo chronić zęby i jamę ustną, przychodzi z pomocą marka CURAPROX. W ofercie znajdują się profesjonalne, stomatologiczne pasty do zębów Enzycal.

Pasty Enzycal nie zawierają drażniących składników chemicznych, a przede wszystkim SLS. Ten bardzo mocno pieniący się środek czyszczący atakuje błonę śluzową jamy ustnej i często przyczynia się do powstawania bolesnych aft. Tymczasem, pasty Enzycal są w pełni bezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i szkliwa. Co więcej, pasty zawierają enzymy, które zwiększają naturalną ochronę śliny. Preparaty CURAPROX z jednej strony są łagodne, a z drugiej bardzo mocne. Doskonale redukują płytkę nazębną, a dzięki obecności aktywnego fluorku sodu, skutecznie chronią przed próchnicą.

W ofercie CURAPROX dostępne są 3 pasty Enzycal zróżnicowane pod względem smaku i obecności fluoru:

Enzycal zero to pasta nie zawierająca flu oru oraz składnika SLS odpowiedzialnego za nadmierne pienienie. Dzięki temu, pasta idealnie sprawdza się podczas stosowania szczoteczek sonicznych. Produkt zawiera specjalnie dobrane enzymy pobudzające wydzielanie śliny i w naturalny sposób chroniące jamę ustną przed bakteriami. Wygodna w codziennym użytkowaniu, pozbawiona mentolu, charakteryzuje się łagodnym smakiem.
Cena: 24 zł

Z kolei Enzycal 950 to łagodna przeciwpróchnicza pasta do zębów, zawierająca 950 ppm fluorku sodu. Przyjemny, miętowy smak oraz formuła nie zawierająca SLS i nie powodująca aft. Enzycal 950 zawiera trzy enzymy już znajdujące się w ślinie, które wzmacniają szkliwo i przeciwdziałają odkładaniu się płytki nazębnej. Pasta Enzycal 950 wspiera hydrodynamiczny efekt działania szczoteczki sonicznej i przeznaczona jest do codziennego stosowania.
Cena: 24 zł

INNE: Fluor – dobry czy zły

Fani mentolowego orzeźwienia z pewnością odnajdą przyjemność w stosowaniu pasty Enzycal 1450 zawierającej 1450 ppm fluoru. Pasta zapewnia podwójną ochronę przed próchnicą, dzięki fluorkom sodu i systemie laktoperoksydazy. Współczynnik ścieralności – RDA wynosi tylko 60, co sprawia, że jest bezpieczna dla szkliwa i idealna dla osób z problemem nadwrażliwości. Produkt nie zawiera SLS, dlatego jest delikatny dla błony śluzowej jamy ustnej,  nie powoduje podrażnień i nieprzyjemnych aft.
Cena: 24 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany