COMPEED plastry dla twoich stóp

plastry-compeed

Często nasze stopu sprawiają nam kłopoty. Pojawiają się na nich pęcherze, odciski, zrogowacenia. Jest na to rana: plastry Compeed.

Kojące plastry przeciw pęcherzom z Aloe Vera – małe

Błyskawicznie łagodzą piekący ból wywoływany przez otarcie dzięki połączeniu technologii hydrokoloidowej i Aloe Vera oraz chronią skórę przed powstaniem pęcherza. Cienkie i elastyczne – idealne na otartą skórę, zanim wykształci się pęcherz. Hydrokoloidowe Kojące plastry przeciw pęcherzom z Aloe Vera działają jak druga skóra, pomagając utrzymać naturalną wilgotność skóry. Cena: 18 zł (5 sztuk).

Plastry na odciski – średnie

Zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski. Pozostają na miejscu ponad 24 godziny dostarczając optymalnej ochrony przed otarciami i uciskiem. Specjalny kształt pozwala owinąć palec. Jeden plaster utrzymuje się na miejscu przez ponad 24 godziny. Cena: 19 zł (10 sztuk)

Plastry na zrogowacenia – średnie

Pomagają je usunąć oraz zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed uciskiem. Plastry na zrogowacenia działają jak druga skóra. Odpowiednie do leczenia większych zrogowaceń, głównie występujących na przedniej części spodu stopy. Cena: 20 zł (6 sztuk).

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany