Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto

hashimotoHashimoto – z tą chorobą zmaga się coraz więcej ludzi. Okazuje się, że dieta w tej chorobie jest bardzo ważna. Ci, którzy dowiadują się o chorobie nie bardzo potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji i w nowym sposobie jedzenia. Książka „Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto” bardzo im w tym pomoże.

Co jeść aby pozbyć się objawów Hashimoto to nowa książka autorki bestsellera „Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie.” – Izabelli Wentz. To ceniona ekspertka w dziedzinie eliminowanie objawów tej choroby. Sama od wielu lat choruje na Hashimoto, a jej książki to poszukiwanie najlepszych i skutecznych metod życia z tą chorobą.

Hashimoto – dlaczego warto sięgnąć po tą książkę

Autoimmunologiczna choroba tarczycy może być efektem infekcji, niedoboru składników odżywczych i jedzenia żywności wywołującej stany zapalne. Rozwiązaniem jest przekonanie naszego układu odpornościowego, że jesteśmy bezpieczni. W swojej najnowszej książce Izabella Wentz podpowiada jak to zrobić za pomocą właściwej diety.

Co jeść aby pozbyć się objawów Hashimoto jest przyjaznym przewodnikiem dla osób, które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem.

Dowiesz się z niej między innymi:

– jak dobrać strategię odpowiednią dla osób chorujących na Hashimoto

– jak powinna wyglądać dieta w okresie remisji

– co wprowadzić do codziennych posiłków a co wykluczyć

Książka zawiera też przepisy na zdrowie i proste dania.

Cena: 49,90 zł

Ocen: 11
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany