W rajskim ogrodzie Cleanic czyli limitowana seria Paradise Garden

cleanicPostała limitowana seria Paradise Garden marki Cleanic. Od teraz, niewielkim kosztem możesz przemienić swoją łazienkę w rajski ogród i jednocześnie, przenieść się w świat tropików, który zachwyca feerią barw. Nie wierzysz? Zobacz

Limitowana linia opakowań najpopularniejszych produktów marki CleanicParadise Garden to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy śledzą panujące trendy, są spragnieni kolorów i prawdziwej egzotyki. Płatki do demakijażu, patyczki i odświeżające chusteczki antybakteryjne zostały zamknięte w opakowaniach, które ozdobią naszą łazienkę, a jednocześnie będą modnym gadżetem na co dzień.

Wiedząc o tym, że kobieta zmienną jest, marka Cleanic stworzyła aż 4 wyjątkowe wzory skąpane w zieleni tropikalnych liści:

  • flaming wśród roślin w odcieniach żółci i oranżu
  • kompozycja kwiatowa utrzymana w tonacji chabrowo-niebieskiej
  • turkusowo-zielony kameleon w otoczeniu różowych kwiatów i kolorowych motyli
  • kompozycja kwiatowa utrzymana w kolorze fuksji i różnych odcieniach różu

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Podpaski – duńskie produkty do higieny intymnej GingerOrganic

Jaki wybrać żel do higieny intymnej

Płatki Cleanic

To nieodzowny produkt w łazience każdej kobiety. Wykonane ze 100% czystej bawełny wysokiej jakości, występują w dwóch wariantach opakowań – 120 i 50 sztuk. Opakowania płatków okrągłych (120 szt.) dostępne są w czterech wariantach kompozycyjnych, zaś płatków kwadratowych (50 szt.) –  w trzech.

Cleanic płatki kwadratowe (50 szt.): 4,99 zł

Cleanic płatki okrągłe (120 szt.): 4,99 zł

Patyczki higieniczne Cleanic

Bez nich wiele kobiet nie wyobraża sobie korekty makijażu, dzięki wykorzystaniu 100% czystej bawełny, a także optymalnej elastyczności i jakości wykonania są niezwykle delikatne, bezpieczne i wygodne w użyciu. Dostępne w opakowaniach po 200 sztuk w czterech wersjach graficznych będą piękną ozdobą każdej łazienki.

Cleanic patyczki higieniczne (200 szt.): 2,99 zł

Chusteczki odświeżające Anibacterial Cleanic

Z dodatkiem płynu antybakteryjnego, skutecznie oczyszczają i odświeżają ręce i ciało. Dzięki poręcznemu i małemu opakowaniu (15 szt.) mieszczą się w każdej kobiecej torebce, a zdobiące je tropikalne wzory czynią z nich modny gadżet i obiekt zazdrości każdej koleżanki.

Cleanic chusteczki odświeżające Antibacterial (15 szt.): 3,29 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany