Cleanic – chusteczki do higieny intymnej

chusteczki do higieny intymnejChusteczki do higieny intymnej to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, z którego miliony kobiet korzystają codziennie. To nieoceniona pomoc, gdy w dowolnym momencie dnia w prosty sposób chcemy przywrócić uczucie świeżości i komfortu. Niezwykle ważna jest też wygoda stosowania, a rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że kobiety z przekonaniem wybierają produkty przyjazne dla środowiska.

Chusteczki do higieny intymnej Cleanic są biodegradowalne, całkowicie spłukiwalne i w pełni bezpieczne dla kanalizacji.

W pracy, na uczelni, po treningu, przed spotkaniem na mieście – wśród licznych codziennych aktywności, kobiety zawsze chcą mieć pewność zachowania czystości i świeżości. Jednocześnie, z coraz większym przekonaniem i świadomie sięgają po te produkty, które są nie tylko najlepsze dla nas, lecz również … dla środowiska.

Chusteczki do higieny intymnej – zalety

Te atrybuty łączą w sobie chusteczki do higieny intymnej Cleanic – w pełni odpowiadają oczekiwaniom kobiet, które poszukują rozwiązań skutecznych, delikatnych, dyskretnych i komfortowych w użyciu. Zawierają łagodne środki myjące – doskonale oczyszczają i długotrwale odświeżają strefy intymne. Wyróżniają je skuteczne receptury, z dodatkami składników pielęgnacyjnych, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Wszystkie oparte są na kwasie mlekowym, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odtworzyć naturalną florę bakteryjną sfery intymnej. Chusteczki Cleanic są przebadane ginekologicznie – kobiety mogą mieć pewność, że to produkt bezpieczny i wysokiej jakości. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic można bezpiecznie spłukiwać w toalecie.

Chusteczki do higieny intymnej – duży wybór

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SUPER COMFORT – zawierają ekstrakt z rumianku, który łagodzi i koi podrażnienia.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej EXTRA FRESH – wyróżnia je odświeżająca formuła. Zawierają alantoinę i pantenol, które łagodzą i nawilżają.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SENSITIVE CARE – mają delikatną formułę myjącą, chroniącą przed podrażnieniami i wzbogaconą pantenolem – składnikiem o działaniu nawilżającym i łagodzącym.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej PLUS – wspomagają ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi. Zawierają: – prebiotyk stymulujący wzrost korzystnej mikroflory bakteryjnej i ekstrakt z żurawiny działający antyseptycznie, – Dermosoft Decalact – substancję o działaniu przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnym, zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej DEO CONTROL – polecane szczególnie osobom z problemem inkontynencji zawierają składniki neutralizujące zapach moczu:

– Citronellyl Methylcrotonate – neutralizuje nieprzyjemne zapachy, bardzo skuteczny w przypadku zapachu moczu (reaguje wybiórczo z cząsteczkami nieprzyjemnych zapachów, zmieniając strukturę cząsteczki i tym samym neutralizuje je)

– Triethyl Citrate – działa przeciwdrobnoustrojowo

Dodatkowo pielęgnują sferę intymną dzięki zawartości panthenolu i betainy – prowitaminy B5 o działaniu łagodzącym i nawilżającym.

Cena: 20 szt. – 7,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany