Clarena Wave Roller – odmładzający masaż twarzy

clarena

W celu zminimalizowania skutków upływającego czasu można wykonywaać masaż twarzy, który zmniejsza widoczność zmarszczek oraz znacząco poprawia kondycję skóry. Dlatego marka clarena przedstawia wyjątkowe urządzenie do użytku domowego – wave roller.

Wave roller to innowacyjne, a przy tym łatwe w użyciu urządzenie do wykonania japońskiego masażu liftującego twarzy, szyi i dekoltu. Składa się z gumowej rolki i idealnie wyprofilowanego uchwytu. Specjalne wypustki, w które zaopatrzona jest rolka, umożliwiają jednoczesne wykonanie głaskania i ugniatania skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt poprawy elastyczności, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Poprawia się owal twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne.

INNE: Clarena: krem ze śluzu ślimaka

Wykonanie japońskiego masażu w domowym zaciszu jest bardzo proste. W tym celu należy kilkukrotnie przerolować skórę posuwistymi ruchami od dołu do góry, rozpoczynając od dekoltu, następnie masując szyję i twarz. Masaż należy wykonać z użyciem np. Antyoksydacyjnego clarena 3-phase o2xylogic serum lub odmładzającego eliksiru clarena 6’oil base.

clarena

Cena: 35,00 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany