Chusteczki Velvet zyskały dodatkową warstwę miękkości

chusteczki VelvetChusteczki Velvet zostają wzbogacone o dodatkową warstwę miękkiej bibułki. Dzięki temu nowe stają się jeszcze bardziej chłonne i wytrzymałe. Pudełka i paczuszki, w które zapakowane są chusteczki Velvet pojawią się w nowej odsłonie – atrakcyjnych, eleganckich wzorach opakowań.

Wszyscy lubimy mieć chusteczki pod ręką. Trzymamy je zawsze w torebce, na biurku, na nocnej szafce i w wielu innych miejscach. Chusteczki przydają się o każdej porze roku, są niezwykle praktyczne i potrzebne w wielu sytuacjach: kiedy mamy katar, gdy idziemy do kina na wzruszający film, kiedy dziecko ubrudziło ręce podczas zabawy, gdy ktoś rozbawi nas do łez.

Chusteczki Velvet zupełnie inne

Doskonale znane wszystkim, kultowe chusteczki Velvet zmieniają się odpowiadając na potrzeby konsumentek i konsumentów. Jako lider rynkowy marka Velvet wprowadza nowy standard w kategorii chusteczek. Chusteczki uniwersalne Velvet w pudełkach składają się teraz z trzech, chłonnych warstw miękkiej bibułki. Natomiast chusteczki higieniczne Velvet w paczuszkach stają się czterowarstwowe. Dzięki zmianie technologii chusteczki higieniczne uzyskały też nowe, miękkie wytłoczenie brzegowe z eleganckim kwiatowym wzorem.

W bogatej ofercie chusteczek Velvet znajdziemy niezwykłą różnorodność opakowań. Wzory stanowią elegancki element dekoracyjny wnętrz oraz cieszą oko radosnymi, pełnymi dobrych emocji grafikami. Wśród uniwersalnych chusteczek Velvet w pudełkach znajdziemy linię Paradise, Trendy, Dream, Cube, a także niezwykle poręczne mniejsze opakowanie do samochodu, dziecięcego wózka lub samolotu w wersji Travel.

Natomiast wśród chusteczek higienicznych Velvet znajdziemy linię Original, Emotions, Mint, a także bardzo praktyczne najmniejsze paczuszki, mieszczące się w kieszeni – tzw. Mini. Zróżnicowane wzory nowych opakowań chusteczek w pudełkach z grafikami oddającymi klimat marzeń i letniej beztroski, wprowadzą atmosferę relaksu i odpoczynku do każdego domu. Zaś stonowane, eleganckie wzory chusteczek Velvet Original i kolorowe kobiece wzory chusteczek Velvet Emotions wzbudzą pozytywne emocje i uśmiech.

Ceny: od 4,5 zł do 6 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany