Chusteczki odświeżające Carex Sensitive

chusteczki carex

Mgiełka do ciała, nawilżane chusteczki do twarzy i osobne, antybakteryjne chusteczki do rąk – to coraz częściej podstawowa zawartość wakacyjnej kosmetyczki. W podręcznej torbie kosmetyki te zajmują jednak cenne, wolne miejsce.

A gdyby wszystkie te produkty udałoby się zamknąć w jednej małej paczuszce? Dzięki chusteczkom odświeżającym Carex Sensitive do rąk, twarzy i ciała jest to możliwe. I to nie tylko podczas wypoczynku na plaży.

Jaki powinien być idealny wakacyjny kosmetyk? Multifunkcyjny, delikatny dla skóry narażonej na ekspozycję słoneczną i najlepiej nie zajmujący zbyt dużo miejsca.

Wszystkie te wymogi spełniają chusteczki odświeżające Carex. Przeznaczone do rąk, twarzy i ciała, pozostawiają nawet najbardziej wymagającą skórę higienicznie czystą, przyjemną w dotyku i świeżo pachnącą. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością zmieścimy je w plażowej torbie czy plecaku. Chusteczki Carex Sensitive pomogą sprawnie oczyścić dłonie oraz całe ciało z pozostałości morskiej wody, piasku i innych zanieczyszczeń. Dodatkowo skutecznie odświeżą nawet wrażliwą cerę. Ze względu na swój niewielki rozmiar i uniwersalność idealnie sprawdzą się nie tylko na plaży, ale także w środkach transportu, podczas intensywnego zwiedzania oraz we wszystkich innych miejscach, w których nie mamy dostępu do bieżącej wody.

Chusteczki Carex Sensitive wzbogacone są o unikalną kombinację składników czynnych obecnych
w miodzie Manuka. Dzięki nim możemy łatwo pozbyć się bakterii i odświeżyć skórę gdziekolwiek jesteśmy.

Hipoalergiczne chusteczki Carex Sensitive powstały z myślą o wszystkich typach skóry – szczególnie tej wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Chusteczki są testowane dermatologicznie i mogą być stosowane do oczyszczania i pielęgnacji nawet bardzo delikatnej skóry.

Cena: 3,49 zł (10 sztuk)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany