Chusteczki dla niemowląt KINDII PURE

chusteczki dla niemowlątChusteczki dla niemowląt do bardzo potrzebny produkt każdej młodej mamie. Ważna jest bowiem pielęgnacja i oczyszczanie wrażliwej skóry dziecka już od pierwszych dni życia. Chusteczki Kindii Pure to potrafią!

Skóra dziecka, a szczególnie noworodka, jest niezwykle cienka i delikatna przez co słabiej chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak temperatura, słońce, substancje chemiczne czy zanieczyszczania. Dodatkowo, ma delikatniejszy płaszcz hydrolipidowy i nie posiada gruczołów łojowych, w efekcie czego jest bardziej podatna na podrażnienia, odparzenia czy odwodnienie. Właśnie dlatego, tak ważne jest stosowanie odpowiednio dobranych i bezpiecznych produktów do higieny i pielęgnacji skóry dziecka.

Chusteczki dla niemowląt – sama natura

Chusteczki Kindii Pure to nowoczesny produkt o ograniczonej liczbie składników stworzony do delikatnego jak woda oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Specjalnie opracowana, pozbawiona kompozycji zapachowej receptura chusteczek Kindii Pure zawiera surowce pochodzenia naturalnego. Aloes, znany z właściwości nawilżających i regenerujących podrażnioną skórę oraz naturalny emolient – Glyceryl Oleate – który chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a także zapobiega odwodnieniu i wzmacnia ochronną barierę lipidową.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Jak naturalnie budować odporność dziecka

Gdy dziecko nie chce jeść – sposoby na niejadka

Co na przeziębienie i kaszel u dziecka?

Co więcej, chusteczki Kindii Pure nie zawierają kompozycji zapachowej, Phenoxyethanolu, alkoholu, PEG, parabenów oraz silikonów. To produkt hipoalergiczny o neutralnym pH dla skóry dziecka. Testowany dermatologicznie, zapewnia niezwykle delikatną pielęgnację, a jednocześnie skuteczne oczyszczenie wrażliwej skóry niemowląt już od pierwszych dni życia.

Chusteczki Kindii Pure NIE ZAWIERAJĄ:

  • Kompozycji zapachowej
  • Phenoxyethanolu
  • Alkoholu
  • Związków z grupy PEG
  • Parabenów
  • Silikonów

Warto dodać, że na linię Kindii Pure, oprócz chusteczek składają się również płatki i patyczki bawełniane. Produkty wykonane ze 100% czystej bawełny umożliwiają wygodną, delikatną i bezpieczną pielęgnację maluszka już od jego pierwszych dni życia.

  • Chusteczki Kindii Pure: 5,99 zł/ 60 szt. (dostępne również w 3 pack’u w cenie 14,99 zł oraz 6 pack’u w cenie 25,99 zł)
  • Patyczki higieniczne Kindii Pure: 3,99 zł/ 60 szt.
  • Płatki higieniczne Kindii Pure: 6,99 zł/ 60 szt.
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany