Choroba lokomocyjna nie taka straszna z opaskami Sea – Band

choroba lokomocyjnaChoroba lokomocyjna zaczyna się zaraz po rozpoczęciu podróży. Dziecko zazwyczaj zaczyna ziewać, coraz częściej przełyka ślinę, poci się, ma płytki oddech. Odczuwa nudności i skarży się na wymioty.

Choroba lokomocyjna – co się dzieje

Dolegliwości pogłębiają się wraz z wiekiem i swoje apogeum osiągają w wieku 10 – 12. Dlaczego tak się dzieje? Wszystkiemu winien jest błędnik. Informuje on nasz mózg o tym, czy akurat jesteśmy w stanie spoczynku czy też się przemieszczamy. Jadąc samochodem nasz organizm odczuwa zmianę przyśpieszenia, ale do układu nerwowego wysyłane są sygnały o braku przemieszczania się. Te informacje są niespójne, a mózg zaczyna uruchamiać reakcję obronną, jaką jest właśnie choroba lokomocyjna.

Opaska na chorobę lokomocyjną

Najlepiej sięgnąć po opaski akupresurowe np. marki Sea – Band. Działanie tych angielskich, oryginalnych opasek opiera się na zasadach ciągłego ucisku odpowiedniego punktu P6 na obu nadgarstkach. Punkt ten odpowiada za zapobieganie lub hamowanie mdłości. Opaski stworzone zostały na bazie mądrości medycyny chińskiej.

To idealne rozwiązanie dla dzieci od 3 roku życia, cierpiących z powodu choroby lokomocyjnej. Produkt jest odpowiedni również dla kobiet w ciąży, które odczuwają poranne mdłości, a także dla pacjentów po chemioterapii i innych zabiegach medycznych. Prawidłowo założone opaski powodują ciągły ucisk punktu P6, a co za tym idzie zmniejszają dolegliwości związane z chorobą lokomocyjną. Instrukcja obsługi jest bardzo prosta. Wystarczy przyłożyć trzy środkowe palce do wewnętrznej strony nadgarstka tak, aby krawędź trzeciego palca znajdowała się tuż poniżej pierwszej linii. Punkt P6 znajduje się pod pierwszym palcem pomiędzy dwoma wyczuwalnymi ścięgnami nadgarstka. Opaski powinny być założone na dwóch nadgarstkach, a guzik uciskający był skierowany dokładnie na punkt P6. Można je założyć przed podróżą lub w jej trakcie.

Efekty użytkowania Sea – Band odczuwalne są już po 2 – 5 minutach i trwają, aż do zdjęcia opaski z nadgarstka. Opaski są wielokrotnego użytku, można je prać ręcznie. Małe rozmiary pozwalają na łatwe przechowywanie, można mieć je zawsze przy sobie. Dostępne w dwóch rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Skuteczność działania opasek Sea – Band potwierdzona jest wieloma badaniami i testami w ośrodkach medycznych i akademickich. Producent gwarantuje 100% satysfakcji lub zwrot gotówki.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany