Chińskie zioła wyleczą trądzik

trądzikTrądzik to zmora wielu nastolatek i młodych kobiet. Jeśli tylko pomyślimy o przyczynach mamy na myśli dietę, hormony. Jeśli pomyślimy o leczeniu, to mamy na myśli maści, antybiotyki i długotrwałe leczenie.

Okazuje się jednak, że doskonałe rezultaty trądziku daje zażywanie chińskich ziół. Nie wyleczą wszystkiego i nie pomogą wszystkim, ale wielu pacjentów będzie bardzo zadowolonych z tego leczenia. Dlaczego? Oto 4 najważniejsze powody:

Trądzik: zioła stosowane są zarówno wewnętrznie i zewnętrznie

Taki zmasowany atak powoduje, że rezultaty leczenia są zdecydowanie lepsze. To chyba najskuteczniejszy sposób, aby szybciej zakończyć długotrwałe leczenie.

Trądzik: leczenie jest dostosowane do danej osoby

Lekarze przepisują zazwyczaj pigułki antykoncepcyjne lub antybiotyki. Zielarze natomiast biorą pod uwagę różne rzeczy: Jak wygląda trądzik? Czy w tle są zaczerwienienia? Czy są to torbiele, czy krostki, czy pryszcze? Gdzie się znajdują? Jakie są inne objawy? itp. Tak powstaje nazywany w chińskiej medycynie tzw. stan nierównowagi, dzięki któremu sposób leczenia dobierany jest indywidualnie do każdego pacjenta.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Z cerą trądzikową można sobie poradzić

Skóra trądzikowa tego potrzebuje!

Trądzik: chińskie zioła są bezpieczne

Skutki uboczne zażywania farmaceutyków mogą być poważne. Zioła mogą powodować zaburzenia trawienia lub luźne stolce, ale nawet te łagodnie i rzadkie objawy zwykle nie trwają zbyt długo. Najważniejsze jednak, aby osoba, która leczy chińskimi ziołami miała uprawnienia i doświadczenie w leczeniu chorób skóry oraz, że zioła pochodzą z dobrych źródeł.

Trądzik: specjalista widzi obszary nierównowagi każdego pacjenta

Wygląd skóry ujawnia wiele informacji na temat tego, co dzieje się wewnątrz organizmu. Zmiany jasnoczerwone wymagają np. innych ziół niż blade czy fioletowe. Tłusta skóra wymaga też innych niż cera mieszana. Inne zioła potrzebne są na zmiany na plecach a inne na twarzy.

Ocen: 4
2 komentarze
  1. Ja kupiłam Biostick. Rewelacja, naświetlam i krosty powoli znikają. Wiecej informacji w tym portalu w zakladce Biobeam.

  2. Trądzik to jakaś masakra… Użerałem się z nim kilka lat. Najważniejsze, żeby ciągle tego nie podrażniać. Może te zioła rzeczywiście są takie skuteczne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany