Ceramidy firmy Be CEUTICALS

ceramidy

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy. Pełnią rolę płaszcza ochronnego. Dlatego znalazły zastosowanie w kosmetykach. Wygładzają i zmniejszają oznaki starzenia.

Ceramidy chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry. Jednak liczba ceramidów zmniejsza się z wiekiem, co odbija się na skórze: traci sprężystość, pojawiają się drobne zmarszczki, wolniej się regeneruje.

CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA to profesjonalna pielęgnacja uszkodzonej skóry, która, dzięki połączeniu substancji aktywnych w odpowiednich proporcjach, wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową. CERAMIDY zawarte w BE CEUTICALS regenerują uszkodzoną skórę i pomagają w jej odbudowie. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne już po 14 dniach stosowania (+107% gładsza skóra po 2 tygodniach aplikacji). Dodatkowo ceramidy zwiększają odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia skóry. Zmniejsza się transepidermalna utrata wody, a skóra jest lepiej nawilżona, gładsza i wygląda na młodszą.

INNE: Zabiegi, na które czekałyśmy do jesieni

RETINOL to jeden z najlepiej przebadanych dermatologicznie składników aktywnych, znany m.in. ze swoich przeciwstarzeniowych właściwości. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływa na wierzchnie warstwy naskórka i przyspiesza wymianę zniszczonego i zrogowaciałego naskórka. Poprawia jego strukturę i koloryt. Retinol ma wpływ na zwiększenie liczby fibroblastów oraz stymuluje wzrost syntezy kolagenu. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA na twarz, szyję i dekolt, aby odbudować uszkodzoną skórę (np. po zabiegach laserowych oraz innych zabiegach estetycznych). Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

Cena: ok. 210 zł (35 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany