Cera naczynkowa: fluid kryjący CAPILAR-CORRECTION Pharmaceris F.

cera naczynkowaCera naczynkowa czyli taka z nadmierną skłonnością do zaczerwienień, napadowego rumienia oraz z widoczną i utrwaloną już siateczką „pajączków”. Wymaga nie tylko uważnej codziennej pielęgnacji, która wzmocni nadwrażliwy naskórek, ale i doraźnego maskowania widocznych defektów.

Nowe fluidy kryjące przeznaczone do cery naczynkowej CAPILAR-CORRECTION jednocześnie pielęgnując cerę naczynkową i skutecznie maskując istniejące zmiany rumieniowe.

Cera naczynkowa – pielęgnacja

Pielęgnacja cery naczynkowej nie należy do najłatwiejszych. Musi być uważna i delikatna, powinna więc opierać się na kosmetykach specjalnie przeznaczonych do tego typu skóry. Są one pozbawione substancji uznanych za potencjalnie drażniące (np. alkoholu, środków zapachowych i barwiących) i zawierają składniki wzmacniające barierę ochronną naskórka oraz naczynka krwionośne.

W codziennej pielęgnacji cery naczynkowej nie można zapominać o stosowaniu na dzień filtrów przeciwsłonecznych. Promieniowanie UV jest bowiem jednym z ważniejszych czynników zaostrzających stan skóry podrażnionej, zmienionej zapalnie, a jednocześnie tym, który możemy samodzielnie i w pełni kontrolować przez stosowanie preparatów zawierających filtry UV.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Jak odpowiednio pielęgnować cerę naczynkową?

O czym należy pamiętać mając cerę naczynkową?

Cera naczynkowa – maskowanie

Pielęgnacja – to jedno. Jednak ważną potrzebą osób z cerą naczynkową jest skuteczne zamaskowanie istniejących już zmian. Potrzebny jest fluid, który zakryje rozszerzone już naczynka, wyrówna koloryt skóry, wygładzi ją, nie dopuszczając jednocześnie do przetłuszczania, a także zadziała profilaktycznie – czyli będzie zawierał składniki zapobiegające powstawaniu kolejnych obszarów zaczerwienień.

Cera naczynkowa – fluidy

PHARMACERIS F CAPILAR-CORRECTION FLUID KRYJĄCY DLA SKÓRY NACZYNKOWEJ SPF 20. Idealny do maskowania zaczerwienień i „pajączków” charakterystycznych dla skóry naczynkowej i nadreaktywnej, z nadmierną skłonnością do trwałego, napadowego i emocjonalnego rumienia. Sprawdza się w przypadku cery z trądzikiem różowatym, obrzękami oraz cieniami wokół oczu. Produkt dostępny jest w trzech odcieniach – 10 Porcelain, 20 Nude, 30 Opal.

Cena: 43,90 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany