Być pewna siebie – to łatwe

pewność siebie

Chcemy być pewne siebie, ale niestety nie można się tego nauczyć. Doszukujemy się w sobie wad i kompleksów. Niepotrzebnie. Za pomocą kilku trików możemy poprawić swoją samoocenę i poczuć się pewnymi siebie kobietami.

1. Sport to zdrowie – Od dawien dawna wiadomo, że wysiłek fizyczny wyzwala hormon szczęścia – endorfiny. Ponadto regularne ćwiczenia to widoczne efekty. Jeśli widzisz, że dzięki samodyscyplinie gubisz zbędne kilogramy i pięknie rzeźbisz swoje ciało, to czujesz się atrakcyjna i zapominasz o kompleksach. Sport to również doskonała alternatywa, aby uciec od często męczącej codzienności i móc, choć przez krótki czas, w pełni się zrelaksować i wyciszyć.

2. Wyjdź z domu – Kolejny wieczór spędzony w domu przed telewizorem w żaden sposób nie wpłynie pozytywnie na Twoje życie i samopoczucie. Jeśli więc wiesz, że czeka Cię wolny wieczór, wybierz się z przyjaciółkami „na miasto“. Oprócz śmiechu i mile spędzonego czasu, niewykluczone, że poznasz nowe, ciekawe osoby. W grupie zawsze łatwiej, szczególnie nieśmiałym osobom, nawiązywać nowe znajomości.

3. Odmień swoją garderobę – Nic tak pozytywnie nie działa na kobietę, jak udany shopping. Jeśli więc czujesz się zdołowana i brak Ci życiowej energii, wystarczy wyskoczyć z przyjaciółką do centrum handlowego na zakupowe łowy.

4. Domowe SPA – Zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta. Zapomnij więc na jeden wieczór
o wszelkich obowiązkach i po wyjściu z pracy udaj się do najbliższej drogerii. Wyjdź z niej z peelingiem, maseczką, zapachowymi świecami. Po powrocie do domu, włącz ulubioną muzykę i na kilka godzin zapomnij o wszystkim dookoła. To czas, w którym liczysz się tylko Ty. Dopieść swoje ciało za pomocą zapachowych olejków, a na włosy nałóż odbudowującą kurację. Gdy obudzisz się rano, będziesz nie tylko piękniejsza, ale przede wszystkim szczęśliwsza i pewna siebie. PS. Rytuał ten powtarzaj minimum raz w miesiącu!

5. Działanie to podstawa – Siedząc bezczynnie w domu nigdy nie osiągniemy pełni szczęścia. Zastanów się, co w życiu sprawia Ci przyjemność, jakie są lub były Twoje pasje. Jeżeli aktualnie Twoje życie to praca, dom i obowiązki, zastanów się, co w dzieciństwie i okresie dorastania sprawiało Ci przyjemność. Jeśli było to malowanie – kup sztalugę i maluj, jeśli śpiew – zapisz się na lekcję muzyki, jeżeli jazda na łyżwach… No właśnie. Liczy się odrobina chęci, aby jedno popołudnie w tygodniu poświęcić na rozwijanie siebie. Spełniona poczujesz się lepiej i zaczniesz doceniać samą siebie.

6. Naucz się słuchać komplementów – Która z nas nie lubi, gdy koleżanki pochwalą naszą nową fryzurę, a partner zauważy, że ostatnio jakoś wypiękniałyśmy. Naucz się słuchać i doceniać miłe słowa ze strony innych. Pamiętaj, że oni nie mówią tego bez powodu. Skoro „ładnie dziś wyglądasz” – to z pewnością tak jest!

7. Piękny, biały uśmiech – Nic nie robi tak piorunującego wrażenia, jak śnieżnobiały uśmiech. Nawet perfekcyjna mała czarna ani bestsellerowa szminka Chanel nie ma takiej mocy, co piękne, białe zęby! Jest to nie tylko wizytówka każdego człowieka, ale również niezwykle skuteczny afrodyzjak! Jeśli marzysz o takim uśmiechu, może Ci w tym pomóc Rapid White. Przyklejając paski wybielające rano i wieczorem na 5 minut, możemy uzyskać widoczne zmniejszenie się przebarwień oraz rozjaśnione zęby już po 5. dniach stosowania. Przyciągaj spojrzenia holywoodzkim uśmiechem!

Ocen: 1
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany