Bulimiczka

bulimia

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi na zaburzenia odżywiania, spowodowane różnymi czynnikami.

Jednym z takich zaburzeń jest bulimia, która dotyka coraz większą liczbę osób. Portal Bulimiczka.pl został stworzony, aby nieść pomoc ludziom dotkniętych tą chorobą.

Ciągła pogoń za piękną sylwetką, wieczna chęć zrzucenia kolejnych kilogramów, problemy z samoakceptacją – to tylko niektóre przyczyny zaburzeń odżywiania. Osoby cierpiące na ten problem często mają kompleksy, czują niechęć wobec siebie i wstydzą przyznać się do choroby. A poradzenie sobie z nią samemu jest praktycznie niemożliwe.

Specjalnie dla osób czujących opór przed udaniem się do specjalisty powstał serwis Bulimiczka.pl. Tutaj każdy może w pełni anonimowo znaleźć pomoc w pokonaniu tej wyniszczającej choroby, jaką jest bulimia. Portal oferuje przede wszystkim anonimową diagnozę online, która jest pomocna przy wyborze dalszej ścieżki leczenia.

Każdemu użytkownikowi zostanie dobrana indywidualna terapia w formie sesji wideo. Możliwe jest to dzięki inteligentnemu systemowi eksperckiemu, który określa rodzaj terapii na podstawie dokonanej diagnozy. Co więcej, osoby walczące z bulimią mogą przeczytać wiele porad i artykułów dotyczących tej choroby, które na pewno ułatwią im efektywne korzystanie z terapii.

Bulimiczka.pl może pomóc wielu osobom, które do tej pory nie umiały przyznać się, że są chore i potrzebują pomocy. Dzięki temu serwisowi każdy ma szansę na wyleczenie.

“Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.”

bulimia

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany