Brwi w butelce – rewolucja w makeupie

brwiBrwi – okazuje się, że wystarczy je lekko podkreślić, aby nasza twarz nabrała charakteru. A lato rządzi się swoimi prawami – makijaż powinien być lekki, świeży i transparentny. Na nadchodzące lato polecamy nowość – „brwi w butelce” od LASH BROW.

Brwi – zalotnie podniesione

Jako najbardziej rzucający się element naszej twarzy – brwi, często pozwalają odczytywać emocje. Odgrywają ważną role w komunikacji, bo uważny obserwator dzięki nim jest w stanie odbierać informacje o naszych nastrojach lub potrzebach. Jednak to nie jedyne ich zadanie – odpowiadają także za ochronę oczu przed kurzem, promieniowaniem ultrafioletowym i potem. Pięknie wymodelowane i podkreślone brwi są też bardzo ważnym elementem kobiecego wdzięku. Wiedzą o tym aktorki bollywoodzkie, u których można zaobserwować permanentnie podniesioną brew – zupełnie tak, jakby się czemuś dziwiły. W połączeniu z delikatnym uśmiechem twarz zmienia się nie do poznania. Dzięki precyzyjnie wymodelowanym brwiom makijaż wygląda na bardziej dopracowany, a twarz zyskuje na wyrazie, kształcie i proporcjach. Kobiety od lat ingerują w ich naturalny kształt by nadążać za trendami.

Natychmiastowe zagęszczenie i odżywienie brwi

Od niedawna w Polsce dostępne są tzw. „brwi w butelce” od LASH BROW. Dzięki „Brwiom w butelce” marki LASH BROW osiągniemy efekt naturalnie zagęszczonych brwi. To unikatowy produkt na rynku, pozwalający na ich natychmiastowe wypełnienie. Zawarte w składzie mikrowłókna zagęszczają brwi i podkreślają ich kolor. Cztery naturalne odcienie (MOCCA, HOT CAPPUCCINO, COLD ESPRESSO, DEEP BLACK) pozwalają dopasować kosmetyk do każdego typu urody.

INNE: Lifting twarzy: młodość kryje się w oczach

Miliony maleńkich włókien zamkniętych zostało w poręcznej buteleczce. Za pomocą wygodnego aplikatora preparat można nakładać na nasze naturalne włoski na brwiach stopniowo dobierając optymalne dla nas przyciemnienie brwi. W zależności od ilości nałożonego preparatu i wybranego pigmentu możemy samodzielnie regulować ich finalny wygląd. W sprzedaży dostępne są aktualnie cztery opcje kolorystyczne „brwi w butelce”: najbardziej neutralna Mocca, jasne i ciepłe Hot Cappuccino, ciemniejsze Cold Espresso, a dla wielbicielek klasyki – Deep Black.

„Brwi w butelce” od LASH BROW nie tylko pozwalają nam ładnie podkreślić spojrzenie na lato, ale także zadbać o kondycję brwi. Formułę produktu wzbogacono dodatkowo o składniki aktywne: witaminę E, ekstrakt z karczocha zwyczajnego i bazylii, które odżywiają włoski, pielęgnując je od cebulek, aż po same końce. Produkt po nałożeniu utrwala się po 60 sekundach i utrzymuje na miejscu przez cały dzień, bez konieczności poprawiania.

Cena: 59 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany