Bodykey by Nutrilite – na odchudzanie

odchudzanieCzym wspomóc się gdy zaczynamy odchudzanie? Jest wiele metod, które pomogą osiągnąć cel bez restrykcyjnej diety czy głodówki. Jednymi z nich są  programy utraty wagi. Firma Amway proponuje program Bodykey by Nutrilite.

Bodykey by Nutrilite to kompleksowy, indywidualny program utraty wagi oparty o analizę DNA i trybu życia, wsparty specjalną platformą bodykey, planem diety i treningu oraz produktami i suplementami diety Nutrilite. Program został opracowany przez Instytut Zdrowia Nutrilite we współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców, ekspertów z dziedziny dietetyki i sportu.

Plan na odchudzanie

Program Bodykey by Nutrilite oferuje użytkownikowi kompleksowy plan, w którym przewidziano różnorodność smacznych, szybkich do wykonania posiłków, przepisów i odżywczych suplementów, które pomogą konsekwentnie stosować dietę w każdej sytuacji. Uczestnicy programu mają możliwość dostosowania posiłków do swoich potrzeb i preferencji żywieniowych tak, aby to co jedzą, dokładnie odpowiadało temu, co działa na korzyść ich organizmu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Jabłko twój sprzymierzeniec w odchudzaniu

Co ma wino do odchudzania

Błyskawiczne dania i napoje Bodykey

Na rynek wchodzą nowe smaki batonów Bodykey by NUTRILITE Meal Replacement Bars  dostępne w dwóch smakach: ciemnej czekolady (zawierającej kakaowe jądra i migdały) i tropikalnych owoców (z mango, jabłek, moreli, nasion lnu i nasion słonecznika) z wysoka zawartością białka i błonnika. Batony nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani składników GMO.

Zamienienie dwóch codziennych posiłków batonami skutkuje utratą wagi. Zastąpienie jednego posiłku dziennie przyczynia się do utrzymania wagi.

Cena: 244 zł (14 szt.)

Suplementy Bodykey

Dodatkowe wsparcie w programie Bodykey Nutrlite zapewniają suplementy diety. Jednym z nich jest Nutrilite Appetite Controller wysokiej jakości suplement diety w programie Bodykey, który pomaga w zarządzaniu naszym apetytem. W skład wchodzą naturalne środki – Glukonianan (konjac root) i ekstrakt z czarnego bzu. Produkt został specjalnie opracowany dla osób posiadających problem z ograniczeniem ilości pożywienia. Glukonianan wywodząca się z chińskiej medycyny to substancja pomagająca zmniejszyć apetyt.

Cena: 165 zł (30 saszetek)

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany