Błonnik LR Health&Beauty

błonnikBłonnik jest ważny dla naszego zdrowia. Uczucie ciężkości i zmęczenia, które negatywnie wpływa na nasze samopoczucie, może popsuć każdy wakacyjny wyjazd lub lato spędzone w mieście. Okazuje się, że potrzebujemy błonnika. LR Health&Beauty zapewni nam go.

Błonnik pokarmowy nazywany jest inaczej włóknem pokarmowym. To grupa substancji pochodzenia roślinnego, która nie ulega trawieniu, wchłanianiu w przewodzie pokarmowym człowieka i nie jest przez nasz organizm przyswajana. Mogłoby się więc wydawać, że nie jest on ważną substancją dla naszego organizmu, jednak jest wręcz przeciwnie! Zdaniem dietetyka Gilliana McKeitha błonnik chociaż w diecie nie odgrywa żadnej roli, jest niezwykle cenny dla naszego organizmu.

Błonnik w diecie

Lista zalet błonnika jest bardzo długa. Na samym jej początku jest dobre samopoczucie i uczucie lekkości, a to za sprawą tego, że pozytywnie wpływa na nasz układ trawienny – wypełnia jelita i pobudza je do działania.

Gdzie zatem szukać tego cennego elementu, jakim jest błonnik w naszej diecie? FiberBoots3 od LR Health&Beauty jest doskonałym suplementem diety dla osób spożywających mało owoców i warzyw, produktów pełnoziarnistych oraz nasion roślin strączkowych. Jeśli nie gustujemy w warzywach, suszonych owocach, fasoli lub pełnoziarnistym chlebie wówczas nasza dieta może być uboga w błonnik.

INNE: Czy zęby potrzebują suplementów

FiberBoost3 jest prosty w przygotowaniu i można go z łatwością wkomponować w swój codzienny jadłospis. Na dodatek suplement diety od LR Health&Beauty nie zawiera dodatku cukru, a swój smak zawdzięcza stewii, czyli naturalnej substancji słodzącej. Regularne stosowanie FiberBoost3 sprawi, że będziesz czuć się lekko i zdrowo.

Błonnik: przepis na uczucie lekkości

• Zaleca się przyjmować jedną przygotowaną porcję FiberBoost3 raz dziennie między dwoma posiłkami.

• Sposób przygotowania: wymieszaj zawartość dwóch miarek (jednak miarka = w przybliżeniu 3,5g) w 200 ml niskotłuszczowego, bezlaktozowego mleka (o zawartości tłuszczu 1,5%) lub wody. W tym celu przygotuj naczynie o pojemności co najmniej 300 ml.

• W trakcie suplementacji należy pamiętać o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów.

Cena: 89,90 zł (210 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany