Bezpłatne konsultacje i badania zdrowotne dla obecnych i przyszłych rodziców

badania usg

W sobotę i niedzielę (11–12 kwietnia) w Centrum Handlowym WOLA PARK, przyszli i obecni rodzice będą mieli wyjątkową okazję, by skorzystać z bezpłatnych badań USG i USG 4D oraz konsultacji organizowanych przez Fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie możliwość porozmawiania z ekspertami i poznania cennych właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3 – w kontekście prewencji zdrowia kobiet w ciąży, mam, niemowląt i dzieci.

Macierzyństwo oraz planowanie ciąży to czas wielu pytań i wątpliwości, szczególnie
w kontekście zdrowia. Aby pomóc rodzicom i odpowiedzieć na rodzące się w ich głowach pytania, Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” wraz z jednym z partnerów marką Möller’s zaprasza na wyjątkowe spotkanie w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama”.
Eksperci  zwracają  uwagę  na  szczególną  rolę  kwasów  omega-3 w suplementacji diety kobiet w ciąży. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (głównie EPA i DHA) stanowią ok. 60% masy mózgu, wpływając na jego tworzenie i funkcjonowanie. Warto pamiętać, że rozwój umysłowy rozpoczyna się jeszcze w życiu płodowym, dlatego należy już  od  najmłodszych lat  przyzwyczajać dziecko do tranu. Co więcej, udowodniono, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce, testach na inteligencję, są bardziej kreatywne oraz mają lepszy wzrok, pamięć i koncentrację. Witamina D zawarta w tranie z kolei wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

Akcja „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2015 r. w Centrum Handlowym WOLA PARK, Warszawa, ul. Górczewska 124, w godz. 11.00-17.00.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany