Bezglutenowe biszkopty od 3 PAULY

ciastka bezglutenowe

Bezglutenowe biszkopty 3 PAULY powstały z myślą o osobach cierpiących na nietolerancję glutenu oraz laktozy. Ciasteczka powstały na bazie mąki kukurydzianej, naturalnie pozbawionej uczulającego glutenu, nie zawierają także mleka. Są idealnie mięciutkie, puszyste i lekko słodkawe.

Doskonale sprawdzają się jako przekąska między posiłkami, zwłaszcza w przypadku najmłodszych dzieci, które po biszkopty sięgają bardzo chętnie – czy to w domu, czy to na spacerze lub placu zabaw. Te małe, okrągłe ciasteczka świetnie sprawdzają się również jako baza tiramisu czy też spód w ciastach.

Dla marki 3 PAULY priorytetem jest pomaganie klientom w jak najszybszych i najłatwiejszych zakupach. Dlatego opakowanie bezglutenowych biszkoptów zawiera czytelne informacje, które korzyści („bezglutenowe”, „pełnoziarniste”, „bezlaktozowe”), posiada produkt i które z 14 głównych alergenów (tj. mleko, orzechy, orzeszki ziemne, sezam, łubin) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Kolorowe symbole pozwalają na łatwą i szybką identyfikację produktu na sklepowych półkach – i sprawne zakupy bez konieczności uciążliwego studiowania etykiet.

Cena: 9 zł (145 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany