Be ceuticals – kolagen na skórę i pod oczy

kolagen

Kolagen to białko tkanki łącznej i jeden z ważniejszych składników skóry. Coraz bardziej popularny w kosmetykach. Idealnie wzmacnia i nawilża skórę. Dzięki odpowiedniemu poziomowi kolagenu, skóra wygląda na młodszą, rysy są złagodzone, a owal twarzy poprawiony.

Wraz z wiekiem spada aktywność fibroblastów, a więc produkcja kolagenu również ulega zmniejszeniu. Na skórze pojawiają się drobne linie, które z czasem przekształcają się w głębsze i bardziej widoczne zmarszczki.

Ważne zatem, aby nasza codzienna pielęgnacja była bogata również w kolagen.

NA DZIEŃ: BE CEUTICALS COLLAGEN 3%

Wzmacnia skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność. Dzięki zawartości kolagenu w 3% stężeniu zwiększa gęstość skóry, która staje się gładsza, bardziej promienna, a zmarszczki mniej widoczne.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na twarz od 5 do 7 kropli COLLAGEN 3% ZAAWANSOWANE WZMOCNIENIE. Delikatnie masuj skórę opuszkami palców. COLLAGEN 3% ZAAWANSOWANE WZMOCNIENIE należy stosować rano przed nałożeniem filtru przeciwsłonecznego i makijażu.

Cena: 210 zł (35 ml)

Dla komplementarnej pielęgnacji, używaj z COLLAGENEM 2% AKSAMITNE SPOJRZENIE do okolic oczu.

Skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka, delikatna i podatna na podrażnienia. COLLAGEN w 2% stężeniu, dzięki sprawdzonym w testach dermatologicznych substancjom, delikatnie i skutecznie redukuje cienie pod oczami, wzmacnia skórę oraz opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Następuje zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek wokół oczu. Spojrzenie pozostaje promienne i świetliste.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na okolice oczu od 2 do 4 kropli COLLAGENU 2% AKSAMITNE SPOJRZENIE, delikatnie masując opuszkami palców. Zastosuj rano na oczyszczoną skórę. Dla komplementarnej pielęgnacji zastosuj COLLAGEN 3% ZAAWANSOWANE WZMOCNIENIE na skórę twarzy.

Cena: 210 zł (15 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany