Baza mineralna od Indigo

baza mineralnaBaza mineralna to super produkt. Teraz produkt został wzbogacony o złote drobinki i srebrny pył, dzięki którym Twoje paznokcie będą się przepięknie mienić! Mineral Base od Indigo to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. To wielozadaniowy produkt 4w1, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem, a do tego dodaje blasku.

Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.

Baza mineralna – dwa warianty

Kolor Natural, który pokochacie, jest dostępny w 2 wariantach. Baza mineralna Natural została wzbogacona o migoczące drobinki w odcieniu:

  • drogocennego złota – Wake Up No Make Up Mineral Base
  • szlachetnego srebra – Delikates Mineral Base

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako produkt samodzielny. W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Cena: 38 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany