Mini Bamboo DeoMed – stopki bambusowe bezszwowe

stopki bambusoweStopki bambusowe to nie tylko moda ale i zdrowie. Te Mini Bamboo z linii DeoMed zyskały specjalne wykończenie. Non-slip nad piętą – zapobiega ono zsuwaniu się skarpetki ze stopy. Wciąganie stopek do obuwia jest często spotykaną niedogodnością.

Stopki bambusowe bezuciskowe

Minimalnie krótka cholewka i niewielka domieszka Lycry w składzie stopek Mini Bamboo DeoMed sprawiają, że dopasowują się one świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra, a jednocześnie nie uciskając jej. Dodatkowo, żeby używanie skarpetek uczynić jeszcze wygodniejszym, dodano specjalne, poliuretanowe wykończenie ANTI-SLIP nad piętą. Zapobiega ono zsuwaniu się i wciąganiu stopki do obuwia. Dzięki temu ucisk na nogę udało się ograniczyć do minimum. Są bardzo elastyczne i nie tamują przepływu krwi, dlatego ich noszenie jest komfortowe nawet dla opuchniętych nóg.

Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje wygodę nawet posiadaczom wyjątkowo wrażliwych stóp, na przykład stóp diabetyków

Stopki bambusowe to zdrowe stopy

Stopki hamują rozwój grzybów i bakterii, zapobiegając przykremu zapachowi podczas użytkowania. Tę właściwość zawdzięczają zastosowaniu trwałej, odpornej na spieranie, opatentowanej apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej szwajcarskiej firmy Sanitized. Apretura to inaczej uszlachetnianie materiału przez nadanie mu nowych, lepszych cech, które uprzyjemniają jego użytkowanie i czynią zdrowszym. Jest ona trwale związana z materiałem i odporna na spieranie.

Do produkcji stopek Mini Bamboo DeoMed używana jest bambusowa przędza najwyższej jakości. Jest ona bardzo delikatna w dotyku, ma naturalne, trwałe właściwości antybakteryjne, a zdolność pochłaniania nadmiaru wilgoci. Dlatego zapewnia doskonałą wentylację stóp i gwarantuje relaksujące działanie.

Dlaczego stopki Mini Bamboo DeoMed są idealne dla naszych stóp? Mają szczególne właściwości, bo są:

  • bezuciskowe (nie upośledzają krążenia w nogach), a jednocześnie nie zsuwają się ze stopy),
  • bezszwowe (nie powodują otarć),
  • bardzo elastyczne (możemy je zakładać nawet na opuchnięte nogi),
  • antybakteryjne i antygrzybicze (zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry),
  • przewiewne (umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, pozwalają na swobodny dostęp powietrza do skóry),
  • antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego stopki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia),

Cena: ok. 13 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany