AVON ANEW – krok milowy w walce z oznakami starzenia

avonAvon zaproponował pierwszą na świecie przeciwzmarszczkową rotacyjną kurację. A to wszystko w nowym preparacie AVON ANEW. Daje niesamowite efekty.

Avon – raz fitol, raz retinol

W jednym kosmetyku zamknięte są 2 zaawansowane formuły: Fitol+ i SuperRetinol ze składnikami aktywnymi w odpowiednio dobranym stężeniu. Stosowane naprzemiennie sprawiają, że skóra nie przyzwyczaja się do jednego kremu, a Ty nieustannie widzisz rezultaty.

Kuracja rozpoczyna się od formuły z fitolem, który odżywia i naprawia barierę ochronną skóry, która po tygodniu jest w optymalnej kondycji, gotowa na działanie retinolu. To składnik numer 1 w walce z oznakami starzenia. Ta czysta forma witaminy A zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygładza zmarszczki, zwalcza kurze łapek, a także poprawia koloryt skóry.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Nie tylko o zmarszczki tu chodzi

Po 7-dniowej kuracji retinolem, skóra może być nim przesycona, dlatego należy znów włączyć fitol. Dzięki temu z tygodnia na tydzień osiągamy coraz lepsze efekty. Zostało to potwierdzone w rocznym teście klinicznym przeprowadzonym przez AVON.

Cena: 110 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany