AVON ALPHA – nowe zapachy dla indywidualistów

perfumy avon

Nowe zapachy AVON ALPHA – dla niej i dla niego. Podkreślające silną osobowość perfumy, inspirują, żeby żyć pełnią życia. Ambasadorami nowych zapachów zostali Karolina Malinowska i Olivier Janiak, charyzmatyczne osobowości tworzące związek idealny.

Razem możemy wszystko – to myśl, którą kierują się pary silnych osobowości, tworzące nowoczesną, idealnie uzupełniającą się relację. Jedną z takich par jest Karolina Malinowska i Olivier Janiak – zbudowali udany związek ze świata show-biznesu, a przy tym kochającą i szczęśliwą rodzinę. Odnoszą sukcesy indywidualnie i jako para. Piękni i stylowi, przyciągają wzrok, gdziekolwiek się pojawią. Właśnie dla takich par powstały zapachy AVON ALPHA – wyjątkowe kompozycje stworzone dla obojga, akcentujące silne, charyzmatyczne osobowości dwóch połówek idealnego związku.

INNE: Perfumy TOUS Floral Touch

AVON ALPHA dla Niej to orientalno – owocowa kompozycja, eliksir podkreślający wyjątkową osobowość i kobiecość. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca soczystymi i świeżymi malinami, jakby były dopiero co zerwane z owocowego krzewu. Nuta serca – to zmysłowość ultrakobiecego zapachu lilii wodnej. Nutę bazową wyraża niesamowita głębia piżma. Perfumy dedykowane są pełnej wdzięku i fascynującej kobiecie, niezależnej i pewnej siebie, odnoszącej sukcesy zawodowe, cieszącej się życiem.
Cena: 90 zł (50 ml)

Zapach, który stanowi idealnie uzupełnie AVON ALPHA dla Niej, to AVON ALPHA dla Niego. Wyrazista kompozycja drzewno – orientalna podkreśla siłę i charyzmę noszącego zapach mężczyzny. Świeża bergamotka z niepowtarzalnym akcentem lawendy łączy się w mocnym uścisku z trwałymi nutami drewna cedrowego, utrzymując się długo na skórze. AVON ALPHA to perfumy dla ambitnego i zdecydowanego mężczyzny, który nie boi się wyzwań i żyje pełnią życia.
Cena: 89 zł (75 ml)

Ocen: 0
1 komentarz
  1. Piękny zapach. Jak ostatnio usłyszałam od jednej z koleżanek – “Ja to jestem w Alphie zakochana”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany