Apis – odbudowująca linia kosmetyków

krem odżywczy

Seria kosmetyków profesjonalnych marki APIS NATURAL COSMETICS wzbogacona została specjalną linią produktów Apiderm. Przeznaczona jest przede wszystkim dla skóry bardzo suchej i szczególnie wrażliwej, wyniszczonej zabiegami chemio- i radioterapii. Prawidłowa pielęgnacja skóry jest bowiem, z uwagi na nieuniknione skutki uboczne, bardzo istotnym elementem wspomagającym kompleksową terapię onkologiczną.

W trakcie chemio- czy radioterapii skóra ulega znacznemu uszkodzeniu. Do najczęściej występujących objawów niepożądanych zaliczyć można nasiloną suchość i szorstkość skóry z towarzyszącym uporczywym świądem; zwiększoną podatność na infekcje i odczyny alergiczne; zaczerwienie, obrzęki i podrażnienia; wykwity skórne; nadwrażliwość na działanie promieni UV czy też złuszczanie naskórka. Z uwagi na powyższe, skóra w czasie i po terapii onkologicznej wymaga specjalnej pielęgnacji i bardzo uważnego doboru kosmetyków. Nowe kremy odbudowująco-odżywcze na dzień i na noc linii Apis Apiderm uwzględniają specjalne wymagania, stawiane produktom tego typu.

WIĘCEJ: Krem Apis Natural Cosmetics

APIS Apiderm Krem odbudowująco – odżywczy na dzień doskonale się wchłania i wykazuje działanie ekstremalnie odbudowujące i odżywcze. Zawiera unikalne połączenie oleju słonecznikowego, lnianego, arganowego, kokosowego, oraz masła shea z odbudowującym  ochronny film hydrolipidowy skwalenem z oliwek. W skład kremu wchodzi także słonecznikowego, lnianego, arganowego, kokosowego, oraz masła shea z odbudowującym ochronny film hydrolipidowy skwalenem z oliwek. W skład kremu wchodzi także intensywnie nawilżający kompleks z peruwiańskiej rośliny Tara, kwas hialuronowy, regenerujący wyciąg z owsa, lnu i aloesu, witaminy A i E oraz łagodzący D-panthenol i allatonina. Krem przywraca równowagę hydroplipidową, doskonale uzupełnia niedobory składników odżywczych i nawilżających, regeneruje, łagodzi i koi podrażnioną skórę, redukując napięcie spowodowane dużym przesuszeniem. Zawiera także ochronne filtry przeciwsłoneczne w nowoczesnej formie kapsułkowanej i mineralny dwutlenek tytanu, którego zaletą jest zdolność blokowania niemal całego spektrum promieniowania UV.

Uzupełnieniem intensywnej pielęgnacji poonkologicznej jest APIS Apiderm Krem odbudowująco – odżywczy na noc, oparty na tożsamych składnikach aktywnych, których jednakże wzajemne proporcje dostosowane zostały do wymagań, jakie stawiane są kremowi stosowanemu w nocy. Rezultatem jego działania jest silnie odżywiona i natłuszczona skóra, dająca poczucie komfortu i ukojenia. Krem ma lekką przyjemną konsystencję, doskonale wspomaga proces regeneracji skóry, skutecznie łagodzi podrażnienia, a także redukuje uczucie napięcia i suchości, błyskawicznie przynosząc ulgę, odczuwalne odżywienie i poprawę kondycji skóry.

Cena: 45 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany