Apis ANTYCELLULIT – skoncentrowane serum

serum antycellulitowe

Seria kosmetyków profesjonalnych APIS NATURAL COSMETICS, oparta jest na wyjątkowych właściwościach minerałów z Morza Martwego. Głównym zadaniem Skoncentrowanego serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh  jest przede wszystkim pomoc w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ten kosmetyk polubią wszystkie panie.

Skoncentrowane serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh marki APIS NATURAL COSMETICS jest połączeniem odpowiednio dobranych antycellulitowych składników aktywnych: minerałów z Morza Martwego, będących bogatym źródłem mikro i makroelementów (wapń, magnez, jod, brom, potas i żelazo), oraz ekstraktów z czerwonej herbaty Pu-Erh, zielonej herbaty, alg morskich, kasztanowca, kawy Arabica i l-karnityny. Serum skutecznie wspomaga redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność, a także wzmacnia napięcie skóry i tkanki podskórnej.

Minerały z Morza Martwego głęboko wnikają w pory skóry, działają oczyszczająco, stymulują metabolizm komórkowy, aktywizują naturalne funkcje skóry i wspomagają jej zdolność wydalania substancji toksycznych. Działają na skórę łagodząco, wzmacniają ją, rewitalizują oraz poprawiają dynamikę krążenia podskórnego, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona. Tak przygotowana skóra przygotowana jest na mocne uderzenie składników antycellulitowych, tj. ekstraktu z czerwonej herbaty Pu-Erh, alg morskich, kasztanowca, kofeiny oraz l-karnityny, które poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszają objawy tzw. „skórki pomarańczowej’’. W efekcie, koncentracja składników aktywnych, zawartych w preparacie, o działaniu synergicznym i uzupełniającym sprawiają, że skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna.

Serum dostępne jest w wygodnej tubce z praktycznym zamknięciem, umożliwiającym pożądane dozowanie kosmetyku i jego wygodne przechowywanie.

Cena: ok. 22 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany