Antysmogowe kosmetyki – seria CITY DETOX

antysmogowe kosmetykiAntysmogowe kosmetyki do nowy trend w kosmetyce. Zwiększające się zanieczyszczenie środowiska oraz „stres oksydacyjny” należą do głównych przyczyn wpływających na niekorzystne zmiany zachodzące w naszej skórze. Funkcjonowanie w takim obciążającym środowisku pogarsza wygląd i naraża nasze zdrowie. Seria CITY DETOX, która pozwala na codzienne oczyszczanie na głębokim poziomie ze smogu i innych zanieczyszczeń cywilizacyjnych.

Smog – zagrożenia dla naszej skóry

Wierzchnia warstwa skóry, którą przykrywa płaszcz hydrolipidowy jest najbardziej narażona na niekorzystne działania środowiska. Zbyt duże jej obciążenie przynosi konsekwencje w postaci jej niepełnego działania. Nasza skóra staje się przesuszona, niekiedy szorstka, a co gorsza podatna na różnego rodzaju uszkodzenia, infekcje, promieniowanie UV etc.

Istnieje także coraz więcej badań, które potwierdzają związek pomiędzy obciążeniem bariery ochronnej skóry a przebarwieniami. Pod wpływem obciążeń cywilizacyjnych zwiększa się produkcja wolnych rodników, których nadmiar uszkadza komórki skóry na różnych poziomach. Nie wystarczy już zwykła pielęgnacja i oczyszczanie. Nasze środowisko wymaga od nas środków specjalnych.

Antysmogowe kosmetyki – 4 kroki do młodości

Odpowiednie oczyszczanie skóry to jeden z najlepszych sposób na zachowanie na długo młodości i jędrności skóry. Nowa seria LAKSHMI – CityDetox pozwala nie tylko na skuteczne oczyszczenie na głębokim poziomie, ale zapewnia odpowiednią pielęgnację na każdy dzień. Codzienna rutyna składająca się z 4 prostych kroków to skuteczna broń na smog, promieniowanie UV i inne zagrożenia mogące obciążać i niszczyć naszą skórę.

Antysmogowe kosmetyki – mus oczyszczająco-złuszczający

Pierwszym krokiem jest mus oczyszczająco-złuszczający. Zawiera składniki organiczne, enzymy i przeciwutleniacze, które usuwają zanieczyszczenia miasta, pozostawiając skórę miękką, elastyczną i jasną. Pozwala pozbyć się mikroskopijnych cząsteczek sadzy i smogu. Enzymy mango i męczennicy oraz specjalne biosurfaktanty są sercem tej inteligentnej piankowo-kremowej formuły, która złuszcza, stymuluje obrót komórek i eliminuje zanieczyszczenia, makijaż, sebum i brud. Ten produkt to idealna propozycja dla wszystkich rodzajów skóry dzięki nowym biosurfaktantom, które utrzymują idealną równowagę między całkowitym oczyszczeniem i delikatnym działaniem na skórę.

Antysmogowe kosmetyki – tonik

Kolejnym krokiem w pielęgnacji detoksycyzujacej jest Tonik, z serii CITY DETOX Oxygen Braume. Jednak ten produkt to znacznie więcej niż zwykły tonik. Jego unikalna dwufazowa formuła pozostawia skórę natychmiast odświeżoną. Tonik CITY DETOX to prawdziwy zastrzyk witalności, który sprawia, że ​​skóra natychmiast staje się jasna i czuje się dobrze.

Po oczyszczeniu Oxygen Brume łagodzi, nawilża i odświeża skórę, pozostawiając twarz idealnie tonizowaną i oczyszczoną z aksamitnym i jedwabistym uczuciem. Dwufazowy płyn o lekkiej konsystencji zawiera pół wody i pół oleju. Każda z faz jest wzbogacona o aktywne składniki, które są przenoszone głęboko w skórę. Ma działanie zmiękczające i ochronne. Delikatnie rozpieszcza wszystkie rodzaje skóry.

Antysmogowe kosmetyki – serum

Serum CITY DETOX to produkt o lekkiej i szybko wchłaniającej się konsystencji. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego zwiększa jędrność skóry i natychmiast wypełnia zmarszczki od wewnątrz, dając trwały efekt. Rezultatem jest widocznie świeża, promienna, radosna i jednolita cera. Essence Antismog Przeciwutleniacz jest niewidoczny gołym okiem ale widać od razu jego działanie. Kwas hialuronowy, wyciągi ze spiruliny, ostropestu plamistego, mniszka lekarskiego, łopianu, karczocha, róży i kwiatu pomarańczy wraz z kompleksem ochronnym Osmotic Natural Anti-Pollution działają jak tarcza, wzmacniając ochronę skóry przed szkodliwym wpływem środowiska, a aminokwasy chronią ją na głębszym poziomie.

Kompleks o właściwościach przeciwutleniających, który usuwa wolne rodniki, aktywnie zwalcza starzenie się skóry. Badania przeprowadzone na najbardziej zanieczyszczonych obszarach Chin pokazują, że mikrocząsteczki zanieczyszczeń mogą powodować odwodnienie skóry. A to serum aktywnie przyciąga wilgoć jak magnes!

Antysmogowe kosmetyki – krem

Ostatnim krokiem pielęgnacyjnym z serii CITY DETOX jest krem środowiskowa ochrona skóry 24h. To fantastyczny krem ​​działający przez całą dobę. Składniki aktywne zostały zanurzone w emulsji biomimetycznej (identycznej z naszą skórą) o miękkiej, przyjemnej i absolutnie lekkiej konsystencji. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Zawiera olej arganowy, który głęboko odżywia skórę: jest to jeden z najważniejszych olejków do odmładzania skóry. Wraz z olejami z oliwek niezmydlającymi się, masłem shea i masłem kakaowym poprawia jakość naskórka, zapewniając jego postępującą restrukturyzację.

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego zwiększa jędrność skóry i natychmiast wypełnia zmarszczki od wewnątrz, dając trwały efekt. Rezultatem jest widocznie świeża, promienna, radosna i jednolita cera. Wyciągi ze spiruliny, ostropestu plamistego, mniszka lekarskiego, łopianu, karczocha, róży i kwiatu pomarańczy, wraz z naturalnym ochronnym kompleksem osmotycznym ochronnym, działają jak tarcza, wzmacniając obronę skóry przed uszkodzeniami środowiska, a aminokwasy chronią ją na głębokim poziomie. Kompleks o właściwościach przeciwutleniających usuwa wolne rodniki, aby aktywnie zwalczać fotostarzenie.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany