Antybakteryjny żel do rąk i chusteczki Laboratorium Kosmetyczne Joanna

antybakteryjny żel do rąkAntybakteryjny żel do rąk to idealny produkt, gdy musimy umyć ręce a nie mamy dostępu do wody. Rękoma bowiem każdego dnia dotykamy setek różnych przedmiotów i… całkiem odruchowo własnej twarzy. A kontakt błon śluzowych nosa, jamy ustnej czy oczu z rękami, na których znajduje się mnóstwo niebezpiecznych drobnoustrojów to jedna z najprostszych dróg przenoszenia chorób zakaźnych.

Nie zawsze jednak mamy dostęp do wody i mydła. Co wtedy? W takich sytuacjach warto mieć pod ręką jedną z nowości Joanny: Odświeżający żel lub Odświeżającą chusteczkę do rąk. Skuteczne, wygodne, łatwe w użyciu. Zmieszczą się w każdej torebce, a nawet w kieszeni. Noście je zawsze przy sobie!

Antybakteryjny żel do rąk – nie tylko w podróży

Antybakteryjne działanie Odświeżającego żelu do rąk potwierdzone jest badaniami. Dzięki wysokiej, 70% zawartości alkoholu doskonale odkaża skórę bez użycia wody i neutralizuje szkodliwe drobnoustroje, a przy tym nawet często stosowany, nie przesusza i nie podrażnia dłoni. Żel jest niezwykle wydajny, błyskawicznie odparowuje, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. Idealnie sprawdzi się w podróży, pracy, szkole i wszędzie tam, gdzie mycie rąk jest utrudnione. Wystarczy nałożyć odrobinę żelu na dłonie, rozprowadzić równomiernie na całej ich powierzchni, nie zapominając o przestrzeniach między palcami i poczekać chwilę, aż żel się wchłonie. Nie spłukiwać. Cena: 13 zł (100 ml)

Antybakteryjne chusteczki do rąk – dodatkowo odświeżają skórę

Odświeżająca chusteczka do rąk nasączona 65% alkoholem oczyszcza i odkaża dłonie równie skutecznie, jak woda i mydło. Jej działanie antybakteryjne potwierdziły badania laboratoryjne, a łagodność i bezpieczeństwo dla skóry testy dermatologiczne. Jeśli nie ma możliwości umycia dłoni, wystarczy dokładnie wytrzeć je chusteczką, przecierając osobno każdy palec i przestrzenie między nimi. Jednorazowa chusteczka zapakowana jest w sterylną foliową saszetkę, która zmieści się nawet w kieszeni. Warto mieć ją przy sobie w podróży, pracy, szkole, na spacerze. Wszędzie tam, gdzie trudno umyć dłonie. Cena: ok. 1,30 (sztuka)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany