Antybakteryjny żel do mycia rąk Skarb Matki

antybakteryjny żel do mycia rąkAntybakteryjny żel do mycia rąk to w dobie koronawirusa bardzo poszukiwany kosmetyk. Ten Skarbu Matki przeznaczony jest dla dzieci. Małe dzieci są ciekawe świata. Chcą wszystkiego dotykać. Zadbaj, aby zawsze miały czyste rączki. To bardzo ważne dla zdrowia Twoich pociech.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile różnych zarazków mieści się na każdym przedmiocie, a zwłaszcza do użytku publicznego. Koszyki i wózki na zakupy w sklepie, uchwyty w autobusach, poręcze na schodach ruchomych, pieniądze. Można by wymieniać bez końca. A przecież małe dziecko jest ciekawe świata i wszystkiego, co się znajduje wokół niego. Chce dotykać, badać, a po chwili wsadza paluszki do buzi. Jak temu zaradzić?

Antybakteryjny żel do mycia rąk dla dzieci

Oczywiście trzeba dziecku zwracać uwagę i edukować. Ale to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba dbać o higienę i często myć ręce. Na zakupach czy na placu zabaw ta czynność będzie utrudniona, dlatego gdy wychodzisz z dzieckiem z domu, zawsze zabierz ze sobą Żel do mycia rąk Skarbu Matki (pojemność 80 ml, cena ok. 9 zł). Dzięki temu produktowi, w prosty i skuteczny sposób utrzymasz higienę skóry rąk w trudnych warunkach.

Preparat bardzo łatwo rozprowadza się, wchłania i jednocześnie usuwa widoczny brud. Nie pozostawia uczucia lepkości. Dodatek gliceryny natłuszcza, nawilża i wygładza delikatną skórę rąk. Wygodne, małe opakowanie zmieści się w każdej kosmetyczce, torebce czy w małej kieszonce. Atrakcyjna grafika ukazująca morskie dno z pewnością zachęci maleństwo do jego stosowania.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany