Antybakteryjne mydło w płynie Carex Unicorn Magic

antybakteryjne mydło w płynieAntybakteryjne mydło w płynie tym razem dla dzieci. Dzieci kochają magiczne stworzenia. Wie o tym doskonale marka Carex, która wprowadziła do swojej oferty nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie – Unicorn Magic. Pachnie tęczową watą cukrową.

Jak zachęcić dzieci do mycia rąk?

Najprostszym sposobem jest dawanie im dobrego przykładu każdego dnia, w ten sposób mycie rąk wejdzie im w nawyk. Dla zachęty można zakupić mydła przeznaczone specjalnie dla dzieci, w kolorowych opakowaniach i o przyjemnym zapachu. Dzięki temu będą kojarzyć mycie rąk z fajną zabawą, a nie obowiązkiem.

Antybakteryjne mydło w płynie – poznajcie nowość!

Nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie Carex z jednorożcem – uwielbianym stworzeniem przez dzieci i dorosłych  – przeniesie wszystkich na sam szczyt kolorowej tęczy! Zawarty w nim naturalny składnik antybakteryjny – kwas mlekowy łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Kolorowe opakowanie i słodki zapach waty cukrowej zamienią zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina!

Cena: 6,99 zł (250 ml)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany