ANDROS – nowe soki owocowe w Polsce

soki wyciskane

Tajemnica wyjątkowości tych soków tkwi w niepowtarzalnym smaku. Produkty Andros powstają w stu procentach ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw. Soki te po raz pierwszy pojawiły się na rynku polskim.

Andros to firma o bardzo bogatej historii. Powstała w 1910 roku w malowniczej dolinie Dordogne,
w  południowo-zachodniej Francji. Od samego początku powstania, kluczową wartością marki są tylko najlepsze owoce. To właśnie dzięki nim wszystkie produkty wyróżniają się niepowtarzalnym, subtelnym smakiem. Andros stawia na dbałość o każdy, najmniejszy detal – do przygotowania soków wykorzystywane są świeżo wyciskane, pełne witamin, wyselekcjonowane owoce. Ponadto produkty nie zawierają cukru i sztucznych konserwantów.  Niepowtarzalny, naturalny smak podbił serca konsumentów m.in. we Francji, Szwajcarii czy Belgii.

INNE: Pamiętasz, sok żurawinowy? Oto 5 powodów, aby pić go więcej

Polskim konsumentom marka oferuje soki m.in. z pomarańczy, mandarynki, ananasa i grejpfruta.  Każdy z nich to delikatny smak zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Produktami z pewnością zachwycą się osoby świadomie wybierające produkty wysokiej jakości, koneserzy niepowtarzalnego smaku oraz osoby dbające o linię – 100 ml dawki witamin to zaledwie około 50 kalorii.

Produkty dostępne na rynku:

Sok pomarańczowy – 1,5L 17,49 zł, 1L 13,49 zł
Sok mandarynkowy – 1,5L 17,49 zł
Sok ananasowy – 1L 15,99 zł
Sok cytrynowy – 1L 13,49 zł
Sok egzotyczny – 1L 15,99 zł
Sok czerwona pomarańcza – 1L 13,49 zł
Sok grejpfrutowy – 1L 15,49 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany