Ałun – naturalny dezodorant Earth Salt

ałunAłun to naturalny kryształ znany już w starożytności głównie ze swoich właściwości antyseptycznych. Ałun stosowano jako kosmetyk do ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, ale również do celów leczniczych. Teraz pojawiły się dezodoranty – Earth Salt.

Ałun aplikowany na skórę pod pachami nie blokuje porów, ale powoduje zwężenie ujść gruczołów potowych, dzięki czemu zmniejsza się ilość wydzielanego potu. Co więcej ma działanie odkażające i ściągające pory, a w związku z tym nie uczula, nie podrażnia, jest zupełnie bezzapachowy i nie pozostawia białych plam na ubraniach. Skóra oddycha, a toksyny są cały czas usuwane z organizmu.

Ałun w dezodorantach

Dziś stosowanie tradycyjnych dezodorantów i antyperspirantów staje się coraz bardziej dyskusyjne. Poszukiwane są nowe alternatywy, które będą całkowicie naturalne i ekologiczne. Wegańskie dezodoranty Earth Salt na bazie tego niezwykłego kryształu są świetną alternatywą, wpisującą się w obecny trend. Dezodoranty Earth Salt na bazie ałunu są antyseptyczne i hipoalergiczne przez co w 100 % są bezpieczne dla skóry.

W linii Earth Salt dostępne są dwa rodzaje dezodorantów – w kamieniu oraz w wersji roll-on. Dezodoranty w kamieniu są całkowicie bezzapachowe i niezwykle wydajne – wystarczają nawet na 1 rok codziennego stosowania. Dezodoranty w wygodnej wersji roll-on produkowane są na bazie wodnego roztworu ałunu. Posiadają przyjemny aromat – wersja dla kobiet to zapach różowych winogron, a dla mężczyzn mięty i limonki.

Ałun bez wątpienia ma niezwykle szerokie zastosowanie, dlatego dezodoranty Earth Salt na bazie tego kryształu to po prostu starożytna wiedza zamknięta w nowoczesnym opakowaniu.

Dezodoranty Earth Salt dostępne są w sieci drogerii Rossmann.

Cena: 13,99 – 19,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany