ALUGASTRIN na trawienie

alugastrinAlugastrin to naturalny suplement na dolegliwości gastryczne. Działa podwójnie – wspiera procesy trawienne i prawidłowa pracę wątroby. Poprawia tez prace jelit.

Organizm człowieka to zespół organów regulujących nawzajem swoją pracę. Tak samo jest w przypadku układu pokarmowego – nieprawidłowe działanie jednego z jego narządów może prowadzić do zaburzeń w funkcjonowaniu drugiego. Wtedy pojawiają się różnego rodzaju dolegliwości świadczące o nieprawidłowym trawieniu – ból brzucha, kolka, wzdęcia, zgaga czy zaparcia. Występowaniu problemów trawiennych sprzyja przejadanie się, brak zbilansowanej diety, szybkie jedzenie, spożywanie dużej ilości alkoholu, kawy, jedzenie mocno przetworzonych produktów, lub wyrobów ubogich w błonnik czy probiotyki.

ALUGASTRIN TRAWIENIE

To suplement diety zawierający 5 naturalnych składników, wspomagających procesy trawienne zachodzące w organizmie. Działa zarówno na prawidłową pracę wątroby, jak i przyczynia się do regularnej pracy jelit. Suplement, dzięki zawartości w swojej formule karczocha, wspiera również przepływ soków trawiennych zachodzący w układzie pokarmowym. Produkt, działając na różne narządy układu pokarmowego, przyczynia się do zmniejszenia dyskomfortu związanego z występowania problemów trawiennych.

Cena: 12 zł (30 tab.)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany