Alqvimia – naturalne kosmetyki Królowej Egiptu

kosmetyki naturalne

Alqvimia to hiszpańskie kosmetyki naturalne. Ich moc opiera się na czystych olejkach eterycznych. Linia Królowa Egiptu pachnie wonią olejków kadzidła – symbolu czystość oraz mirry – symbolu wiecznej młodości

Kosmetyki Alqvira wykorzystuje się do pielęgnacji w salonach SPA ale również do pielęgnacji domowej. W linii Alqvimia Królowa Egiptu znajdują się:

Alqvimia Żel do kąpieli i mycia ciała Królowej Egiptu

Nazywany żelem Kleopatry. Przemienia kąpiel w fantastyczne doznanie, ale przede wszystkim odmładza, stymuluje regenerację komórek, głęboko nawilża, chroni i odżywia skórę. Zrównoważenie zapachu kadzidła i mirry gwarantuje osiągnięcie wewnętrznej równowagi i pewności siebie.

Cena: 119 zł (400 ml)

Alqvimia Balsam Eliksir do ciała Królowej Egiptu

Ekskluzywny Balsam do ciała dzięki olejkom eterycznym kadzidła i mirry głęboko odżywia skórę, regeneruje ją i nawilża. Hamuje proces starzenia się ciała. Doskonale się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Skóra pozostaje mięciutka i gładka. Zapach eliksiru dostarcza pozytywnej energii i pomaga osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Cena: 246 zł (200 ml)

WIĘCEJ: Le Petit Marseillais: kosmetyki do mycia ciała

Alqvimia Olejek do ciała Królowej Egiptu

Jego recepturę stworzono ze szlachetnych żywic olejowych: kadzidłowca i mirry, które u starożytnych Egipcjan były symbolem wiecznej młodości. Olejek bardzo intensywnie pobudza regenerację komórkową, uniemożliwiając przedwczesne starzenie się skóry i organizmu. Odmładza, głęboko odżywia, ujędrnia. Zapobiega pojawianiu się rozstępów. Działa antyseptycznie.

Cena: 222 zł (150 ml)

Alqvimia Woda Królowej Egiptu

Niezwykle delikatna woda toaletowa, która pobudza zmysły pięknem egzotycznych zapachów. Inspiracją do jej stworzenia była zmysłowość królowych starożytnego Egiptu. Formułę oparto na olejkach eterycznych mirry i kadzidła, które nie tylko pięknie pachną, ale też mają właściwości pielęgnacyjne. Pobudzają regenerację komórkową, głęboko nawilżają, odżywiają skórę, a także działają odmładzająco. Dzięki polaryzacji Yang, Woda Królowej Egiptu dodaje pewności siebie, wywołuje silne poczucie kobiecości i atrakcyjności, stymuluje energię, gwarantuje wewnętrzną równowagę. Wodę Królowej Egiptu można stosować na dzień i na noc. Polecamy spryskiwać nią zarówno ciało, jak i ubrania.

Cena: 247 zł (100 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany