Aloes w żelu od KLAPP Cosmetics

aloesAloes już od dawna gości w kosmetykach. Tym razem ekstrakt z jego liści znajduje się w nowej linni i KLAPP CosmeticsSKIN NATURAL. Zadba o odpowiednie nawilżenie i ochronę skory.

Aloes na cerę

Skoncentrowany ekstrakt aloesu w postaci żelu wspiera wrażliwą i suchą skórę, zaopatruje ją w wilgoć oraz chroni przed aktywnością wolnych rodników i zapobiega podrażnieniom. Ponadto składniki aktywne aloe vera barbadensis przyczyniają się do stymulacji syntezy kolagenu, wzmacniają strukturę skóry, chronią ją przed starzeniem, indukowanym wpływem promieni UV. Cera nabiera blasku, świeżości, poprawia się jej napięcie. Składniki aktywne: Aloe vera barbadensis, kwas jabłkowy, glukoza, polisacharydy.

Aloes w żelu

Nowa linia marki KLAPP CosmeticsSKIN NATURAL –  swoje silne właściwości nawilżające i ochronne linia zawdzięcza swojemu głównemu składnikowi – aloesowi, który zawiera ponad 140 substancji aktywnych oraz bardzo głęboko wnika w tkanki, wchłaniając się 4 razy szybciej niż woda. Aloe Vera oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi. Dostarcza antyoksydanty pomagające zwalczać wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Ma także naturalne filtry chroniące skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Linia SKIN NARURAL jest przeznaczona do wszystkich typów skóry, w szczególności do skóry wymagającej, wrażliwej i suchej. Stosowany w produktach KLAPP ekstrakt z liści świeżego aloesu pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw prowadzonych w Meksyku.

Cena: 143 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany