Aliness: MAGNEZ CHELATOWANY + Wit B6

magnez-chelatowany

Znaczna część objawów chorobowych, na które najczęściej się skarżymy, może być spowodowana niedoborem magnezu. Warto wtedy rozważyć przyjmowanie suplementu diety. Magnez chelatowany z witamina B6 jest dobrym wyborem.

Jeżeli utrzymanie zbilansowanej diety stanowi dla nas zbyt wielki problem, można doraźnie posiłkować się suplementami, wśród których warto zwrócić uwagę na preparat Aliness MAGNEZ CHELATOWANY 560 mg + Wit B6. Dlaczego? Jak sama nazwa wskazuje, preparat wzbogacony jest witaminą B6, potęgującą działanie magnezu, natomiast sam magnez występuje tu w postaci chelatu aminokwasowego. Jest to o tyle istotne, że tak podany magnez jest łatwo, szybko oraz w dużym stopniu wchłaniany do krwiobiegu. Czynnik ten nazywany jest biodostępnością, która właśnie w przypadku chelatów jest relatywnie wysoka.

INNE: Aliness Witamina B complex B-50 – suplement diety

Magnez Chelatowany 560 mg + wit B6 przyczynia się do: zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni, utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka w trakcie posiłku

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany