Alessandro dla twoich rąk

alessandroAlessandro kojarzy nam się z lakierami do paznokci. Teraz jednak możemy nabyć kosmetyki do rak z linii Handspa. Dzięki nim możemy cieszyć się z pięknych dłoni jeszcze przed Pierwszym Dniem Wiosny!

Alessandro – składniki w kosmetykach do rąk

1. Wosk pszczeli

Dzięki ciężkiej pracy pszczół możemy korzystać z aktywnej stymulacji produkcji kolagenu, który poprawia elastyczność skóry. Dodatkowo, substancja posiada naturalne właściwości silnie regenerujące.

 2. Kwas hialuronowy

Popularny składnik tkanki łącznej, powszechnie znany jako czynnik mocno nawilżający. Czemu zawdzięcza swoją nieposzlakowaną opinię? Sekret tkwi w zdolności do wiązania wilgoci, a tym samym dostarczania wody do skóry, od wewnątrz.

3. Olej z orzecha makadamia

Orzech makadamia to prawdziwy hit najnowszych diet i jadłospisów. Dlaczego, więc nie wykorzystać jego odżywczych właściwości w pielęgnacji dłoni! Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, chroni przed odwodnieniem skóry, tym samym poprawiając jej sprężystość.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Sekret pięknych dłoni

6 prostych sposobów na piękne dłonie

4. Witamina E

Witaminy, to mikroelementy, które są niezbędnym elementem funkcjonowania całego organizmu. Witamina E chroni wrażliwą membranę naszych komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

5. Ekstrakt Pearl Protein

To naturalna esencja, zawierająca aminokwasy i minerały regenerujące transepidermalną utratę wody z naszej skóry. Dzięki temu zapewnia głębokie nawilżenie głębszych warstw skóry.

Ceny produktów Alessandro:

Krem HandSpa Hydrating, 57 zł (100 ml)

Krem Age Complex, 81 zł (100 ml)

Krem HandSpa Hydrating Silky Gloves, 66 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany