Ajurweda – możesz się jej nauczyć

ajurwedaAjurweda – na pewno o niej słyszałeś. To wiedza, która daje nam możliwość zrozumienia powiązań między ciałem, umysłem, duszą i zmysłami. Możesz się tego nauczyć.

Ajurweda jest najstarszym na świecie systemem medycznym, powstałym w Indiach ponad 5 tysięcy lat temu. Źródłem pisanym ajurwedy są Wedy. Wedy są staro indyjskimi księgami zawierającymi praktyczne i naukowe informacje z wielu różnorodnych dziedzin jak filozofia, logika, inżynieria, rolnictwo, ekonomia czy polityka.

Ajurweda – co ona oznacza

Słowo Ajurweda składa się z dwóch słów, ze słowa „ayus” ( ayushya – życie lub siła życiowa) i słowa „veda” (veda- wiedza lub nauka).

Wiedza ta nie odnosi się tylko do praktycznych porad dotyczących zdrowia, daje ona głębokie zrozumienie powiązania pomiędzy ciałem, umysłem, duszą i zmysłami. Dosłowne znaczenie słowa Ajurweda to wiedza o życiu i długowieczności. Ponieważ życie bez poczucia szczęścia to agonia, szczęście na poziomie ducha i umysłu jest nierozerwalnie połączone ze zdrowiem fizycznym. Ajurweda uczy jak ważny jest spokojny i zrównoważony umysł, zadowolona dusza w osiągnięciu prawdziwego zdrowia fizycznego i szczęścia.

Zobacz dlaczego warto uczyć się ajurwedy

Odmień życie z ajurwedą w 21 dni

Pragnieniem każdego człowieka jest miłość, szczęście i wewnętrzny spokój. Czy jest to możliwe? Na pewno tak. Dzięki ajurwedzie, która uczy nas jak troszczyć się o ciało, umysł i duszę.

Już dziś zacznij pracować nad sobąodmień swoje życie z ajurwedą.

Sam uporządkowałeś swoje życie? Możesz czerpać radość z pomagania innym! Praca może stać się przyjemnością. To dlatego powinieneś zapisać się ten kurs. Nie będziesz musiał nigdzie jeździć. Kurs jest internetowy.

Na czym polega kurs konsultanta ajurwedy

Profesjonalny KURS NA KONSULTANTA AJURWEDY wg programu opracowanego przez dr Partapa Chauhana – jednego z najlepszych lekarzy ajurwedy w Indiach i założyciela renomowanego instytutu Jiva Ayurveda (www.jiva.com). Podczas zajęć prowadzonych przez lekarzy ajurwedyjskich z Jiva Ayurveda będzie można zdobyć kompleksową wiedzę o najstarszym na świecie holistycznym systemie medycznym, jakim jest ajurweda.

Zobacz co mówi na temat kursu dr Partapa Chauhana

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany