Acatar na katar

katarNie ma nic gorszego jak katar. Zawsze pokrzyżuje nam plany. Warto sięgnąć po lek, który pomoże się nam z nim uporać.

Katar – wszystko prze te wirusy

Ostry nieżyt nosa to najczęściej choroba pochodzenia wirusowego. Cechuje się głównie upośledzeniem drożności nosa w skutek obrzęku błony śluzowej i pojawienia się bezbarwnej wydzieliny. Przez swoja formę prowadzi do nosowej mowy, tymczasowej utraty węchu i łzawienia.

Chociaż nasz organizm nieustannie produkuje i wydziela śluz w całym układzie oddechowym, staje się to uciążliwe dopiero podczas przeziębienia, grypy czy obecności alergenów. Wszystkie te czynniki wywołują stan zapalny, który może prowadzić do powstania kataru. Obok niego może pojawić się uciążliwe kichanie, również wywołane przez zewnętrzne czynniki, takie jak substancje drażniące, bakterie, wirusy i alergeny.

Katar obniża samopoczucie i osłabia koncentrację. Sprawia, że człowiek jest senny, a jego funkcje poznawcze są zaburzone. Taki stan może prowadzić do gorszych wyników w pracy, a nawet ryzyka wypadków drogowych. Zdarza się także, że kończy się innymi powikłaniami zdrowotnymi takimi jak zapaleniem zatok przynosowych czy zapaleniem ucha środkowego.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Babcine sposoby na przeziębienie. Zobacz które działają

Rozwiązanie na katar

Acatar Control Spray na katar to szybki, i zapewniający długotrwały efekt lek na ostry nieżyt nosa, który zawiera sprawdzoną substancję czynną – oksymetazolinę, będącą nowocześniejszą pochodną ksylometazoliny. Zawarta w produkcie Acatar Control Oksymetazolina działa zdecydowanie szybciej od substancji starszej generacji (pierwsze efekty daje już po 25 sekundach), i przynosi ulgę nawet do 12 godzin. Jest też łagodniejsza dla aparatu śluzowo-rzęskowego, a dzięki większemu powinowactwu do receptorów w śluzówce nosa, może być wykorzystywana klinicznie w mniejszym stężeniu. O połowę mniejsze stężenie substancji niż w przypadku ksylometazoliny prowadzi do uzyskania pożądanego efektu terapeutycznego.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających szybszego i przynoszącego trwalsze efekty rozwiązania niż tradycyjne inhalacje i domowe sposoby.

Cena: ok. 13,7 zł (15 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany