ABSOLUE KERATINE do włosów zniszczonych

kosmetyki

Rene Furterer wprowadza na rynek nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. ABSOLUE KÉRATINE TO NOWA, EKSKLUZYWNA LINIA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH, ŁAMLIWYCH, OSŁABIONYCH. WYMAGAJĄ one DOGŁĘBNEJ REGENERACJI I WIELOPOZIOMOWEJ ODBUDOWY.

SKUTECZNOŚĆ TYCH KOSMETYKÓW WYNIKA Z SYNERGICZNEGO POŁĄCZENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH:

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

WIĘCEJ: Włosy też potrzebują specjalnej pielęgnacji

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

ABSOLUE K É R A T I N E to kosmetyki:

SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCy

Delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę.
Cena: 90 zł (200 ml)

MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA

Stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie–naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Bogata formuła maski działa jak luksusowe spa.
Cena: 230 zł (200 ml)

ODŻYWKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji. Nie zawiera silikonów.
Cena: 130 zł (100 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany