7 sekretów urody dla każdej dziewczyny

piękne rzęsy

Chces poznac sekrety urody? To koniecznie to przeczytaj i zapamiętaj. A jeszcze lepiej zastosuj. Każda koleżanka będzie ci zazdrościła pięknej urody.

Sekrety urody: Krawędź łyżki pomoże ci namalować linię w kąciku oka

sztuczki urodowe

Doskonale uda ci się narysować linię, jeśli przyłożysz do zewnętrznego kącika oka rączkę łyżki. Następnie odwróć ją i dokładnie przyłóż do powieki. Zaokrąglona krawędź pomoże ci narysować zakrzywioną część. Na koniec wypełnij kontury, a następnie narysuj linię wzdłuż nasady rzęs.

Sekrety urody: Zmień zwykły ołówkowy eyeliner w żel

eyeliner

Jeśli masz już w swojej kosmetyczne ołówek, nie ma absolutnie żadnej potrzeby kupować eyeliner w żelu, aby osiągnąć ten sam efekt. Wszystko czego potrzebujesz to lżejszej konsystencji grafitu. Weź ołówek w dowolnym kolorze, ogrzej go trzymając nad zapalniczką. Niech ostygnie przez 10-12 sekund. Twój ołówek-żel jest już gotowy do użycia.

ekrety urody: Dziecięcy puder pomoże ci zwiększyć objętość rzęs

piękne rzęsy

Można użyć pudru, aby twoje rzęsy wyglądały na grubsze. Można również użyć pudru dla niemowląt. Procedura jest bardzo prosta – oprósz rzęsy przed nałożeniem drugiej warstwy tuszu.

WIĘCEJ: Lekcja makijażu – część 1

Sekrety urody: Torebka z zieloną herbatą zmniejszy opuchliznę pod oczami

torebki z herbatą

Jedną z najszybszych i najbezpieczniejszych metod pozbycia się opuchnięć są dwie torebki zielonej herbaty. Zaparz je, wystudź i zimne połóż na zamknięte powieki. Zrelaksuj się przez  5-6 minut.

WIĘCEJ: 9 niesamowitych zastosowań torebki z czarną herbatą

Sekrety urody: Czarna linia poprowadzona wokół oka lub na linii wodnej optycznie zmniejsza oczy

makijaż oczu

Twoje oczy będą wyglądać na znacznie większe, jeśli nie zastosujesz czarnego eyelinera na dolnej powiece.

Sekrety urody: Biały eyeliner da natychmiastowy efekt liftingu

biały eyeliner

Nałóż grubą białą linię wokół brwi. Rozmaż linię palcami, gąbką lub szczotką. To spowoduje, że natychmiast będziesz wyglądała świeżo i młodziej.

Sekrety urody: Przed aplikacją perfum, posmaruj wazeliną miejsca, gdzie będziesz chciała się spryskać, a zapach zostanie na dłużej

wazelina

Wazelina jest gęsta i tłusta. Nie paruje tak szybko jak płyny. Jeśli zastosujesz ją w miejscach aplikacji perfum i następnie spryskasz, twój ulubiony zapach będzie Ci towarzyszył znacznie dłużej.

źródło: www.wmnlife.com

Ocen: 0
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany