3 sposoby, aby mieć niesamowity orgazm

niesamowity orgazm

Zazwyczaj myślimy, że orgazm zwieńczy seks i po nim już koniec, nic się nie dzieje. Rzeczywiście orgazm oddaje klimat tego aktu. Ale nie zawsze go doświadczymy.

Orgazm jest mimowolnymi, rytmicznymi skurczami mięśni narządów płciowych oraz ciepłym przyjemnym mrowieniem promieniujący przez całe ciało. Seks może być zupełnie niesamowity i bez orgazmu. Ten szczyt to tylko jeden z wielu szczytowych momentów, które występują w aktywności seksualnej.

Niemniej jednak, jeśli chcecie osiągać niesamowite orgazmy, przeczytajcie poniższe sposoby:

1. Wzmocnić mięśnie dna miednicy

W książce Seksuologii, autor Karl F. Stifter pisze, że mięśnie dna  miednicy – w przeciwieństwie do innych mięśni w całym ciele – wysyłają sygnały elektryczne. Sygnały te przemieszczają się w rdzeniu kręgowym i mózgu, stymulując prostatę u mężczyzn i macicę u kobiet, uwalniając przyjemne endorfiny. Nic dziwnego, że Chińczycy w swojej tradycji odnoszą się do krocza jako do “centrum mocy” naszych organów seksualnych.

Więc jak je ćwiczymy? Zaciskajmy je nawet siedząc przed komputerem, tak, jakbyśmy chcieli zatrzymać oddawanie moczu lub zapobiegać wypróżnieniu. Im więcej ćwiczysz, tym będziesz miał lepszą kontrolę podczas aktywności seksualnej. Jak często ćwiczyć? 3-4 razy dziennie, zaciskając mięśnie w serii po 10-30.

2. Nie tylko oddychać … ale oddychać kreatywnie!

Wszyscy musimy oddychać, aby żyć – to oczywiste. Ale oddech jest podstawowym składnikiem przyjemności seksualnej. Po pierwsze dotlenia wszystkie gruczoły i części ciała. I też te gruczoły, które produkują endorfiny i hormony uwalniane podczas orgazmu,  zwiększając przepływ krwi w genitaliach.

Oto bardzo proste ćwiczenie: staraj się kontrolować oddech, gdy jesteś pobudzony. Spróbuj dyszeć. Krótkie, płytkie oddechy mogą sprawić, że wejdziesz na wyższy stan pobudzenia. Z drugiej strony, biorąc długie, powolne oddechy może spowolnić pobudzenie.

3. Używaj innych sposobów, aby doprowadzić grę do końca

Zasadniczo, organizm przyzwyczaja się do tych samych dróg pobudzenia. Spróbuj czegoś innego: innej metody, innego miejsca, innej zabawki. Pamiętaj, ze organizm uczy się. Jeśli będziesz pilnym uczniem twoje ciało w pewnym momencie zaskoczy cię mnogością doznań.

źródło: www.mindbodygreen.com

Ocen: 2
2 komentarze
  1. Rzeczywiście te mięśnie dna miednicy są ważne. Moja lekarka ciągle przypomina mi, abym je ćwiczyła.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany