3 NOWOŚCI z serii MOSQUITO S.O.S. – komary, meszki i kleszcze nie mają szans

spray na owadyA w Polsce występuje ich aż 47 gatunków! Jeśli dodamy do tego uciążliwe i gryzące meszki, a także stwarzające potencjalnie duże zagrożenie dla zdrowia kleszcze, nic dziwnego, że wiele osób pakując walizkę zaczyna od umieszczenia w niej środków odstraszających insekty i chroniących nas oraz naszych najbliższych przed ugryzieniami. Ważne, by były skuteczne w działaniu oraz bezpieczne dla skóry.

MOSQUITO S.O.S Spray ochronny komary, kleszcze, meszki

To kosmetyk o łagodnym działaniu na naszą skórę. Zawarte w jego formule składniki aktywne skutecznie odstraszają insekty takie jak komary, meszki, a nawet kleszcze. Olejek cytronelowy niweluje indywidualny zapach ludzkiego ciała (człowiek staje się „niewidoczny” dla owadów) dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych i uciążliwych ugryzień przez owady, a olejek lawendowy nie tylko działa repelencyjnie zwłaszcza na komary, ale również znakomicie łagodzi skutki ukąszeń. Ponadto witamina E i d-pantelnol wspomagają nawilżenie skóry, co jest szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Cena: 19 zł (125 ml)

MOSQUITO S.O.S Aerozol przeciw kleszczom, komarom i meszkom

To środek biobójczy o szerokim spektrum działania, który wykazuje działanie na różnego rodzaju insekty, zwłaszcza komary, kleszcze czy meszki. Substancjami aktywnymi są ikarydyna i Insect Repellent 3535 (IR 3535), które skutecznie odstraszają owady, zwłaszcza kleszcze (udowodniona skuteczność do 2 godzin od użycia). Preparat jest bezpieczny już dla dzieci od 3. roku życia, jest praktycznie bezzapachowy oraz nie podrażnia delikatnej i wrażliwej skóry. Cena: 10 zł (125 ml)

MOSQUITO S.O.S Nawilżający żel łagodzący skutki ukąszeń owadów

To kosmetyk, który przyjemnie chłodzi, zmniejszając swędzenie oraz zaczerwienienia i niweluje uczucie dyskomfortu. Zawarty w nim sok z aloesu nawilża, przyspiesza gojenie drobnych uszkodzeń skóry (działanie bakteriobójcze) i łagodzi uczucie świądu. Mentol daje uczucie chłodu na skórze, alantoina koi, a pantenol wspomaga regenerację naskórka narażonego na działanie takich czynników atmosferycznych, jak słońce czy wiatr. Cena: 7 zł (75 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany